Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép lányoknak és a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányoknak és a helyes fiúknak könnyű a pártalálás és nekik kb folyamatosan vannak kapcsolataik?

Figyelt kérdés

Nekik csak pár hét szokott eltelni két kapcsolat között?

Aki meg nem szép meg nem helyes az jó ha 20-25 éves koráig megtalálja az első párját?


2022. dec. 5. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Először is, semmi szükség az önsajnáltatásra. Másodszor pedig nincs igazad. Az ismerettségi körömből fogok neked példákat felhozni, ami megcáfolja az állításodat: a legjobb barátnőm nem csak nagyon szép, de nőies is, ugyanakkor zárkózott. Ő nem fog rámászni egyetlen fiúra sem, de a fiúk viszont nem közelednek hozzá, amit se ő, sem én nem értettünk. Aztán volt egy srác, aki elárulta nekem, hogy nagyon tetszik neki a barátnőm, de nem mer közeledni, mert amilyen szép, biztos benne, hogy minden ujjára jut egy pasi. Aztán ott a másik csinos barátnőm, aki addig-addig ment egy fiú után, amíg a fiú kötélnek állt. Én inkább azt látom, hogy azoknak lesz sok és bármikor párkapcsolata, akik mernek kezdeményezni. Fiúk esetében is ugyanez a tapasztalatom, az sír, hogy nincs senkije, aki fél a visszautasítástól, és ezért nem is próbál meg odamenni a kiszemeltjéhez, aki pedig képes felállni a kudarcokból, az előbb-utóbb sikert arat.
2022. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Jövök én is a saját példával: jól nézek ki -ezt hallom mindenkitől - de nem sok önbizalmam van mert még anno suliban eléggé kirekesztett az osztályom. Most 22 vagyok, kezdek felülemelkedni ezen, de eddig volt 2 kapcsolatom, mindkétszer a lányok másztak rám, én meg jól elszúrtam a szerencsétlenkedésemmel mindkettőt. Szóval mióta érdekelnek a lányok ~10 éve, kb 1 évig volt barátnőm.
2022. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. Ez sok mindenen múlik. Előfordulhat hogy két kevésbé vonzó külsejű ember már középiskolában összejön vagy a személyiségével könnyen le tud venni másokat a lábáról. A jól kinézők közül sem mindenki akar folyamatosan kapcsolatban lenni, valamint ez még nem jelenti azt hogy könnyű vele együtt élni. Nárcisztikusoknál ez igaz és ők általában a külsejükre is nagyon adnak. Viszont ők alapból olyan partnereket választanak akiket könnyen tudnak manipulálni többek között ezzel is.
2022. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A zarkozott szep no sem jelenti azt hogy le all az elso 3 jelentkezo egyikevel .. ugyan olyan nehez esetek mint a tobbi, es meg flegmanak is tunnek a "zarkozotsagukkal".
2022. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Hölgyeim és uraim, egy csalódott és visszautasított férfi hozzászólását olvashatjuk a négyes hozzászólásban.
2022. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%
5. Nem utasítottak vissza , mivel nem is probalkoztam! xd Reálisan látom a dolgokat ennyi.
2022. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

"mivel nem is probalkoztam!"


Akkor miért sírsz? "Reálisan látom a dolgokat ennyi." Így könnyű, hogy "úgy sem menne". Pedig baromira egyszerű a menet: bepróbálkozol, elhajtanak, utána annyit sírsz amennyit csak akarsz. De csak utána.

2022. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!