Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy mar 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mar 2 napja folyamatosan rossz dolgok tortennek velem, es, hogy az eddigi osszes kapcsolatom egy tragya?

Figyelt kérdés

Elegem van mar mindenbol. 2 napja meg minden jo volt boldog voltam, azota folyamatosan csak balszerencsem van, es rossz dolgok ernek engem. Egyik pofon a masik utan. Nem tudom mit kovettem el, hogy ezt erdemlem.


En mindenkivel folyton jofej vagyok es kedves. Mindent megteszek emberekert. Az eddigi osszes kapcsolatomban en szo szerint mindent megtettem a lanyert, mindent, hogy neki jo legyen, de en cserebe a felet nem kaptam vissza, de olyan is volt mar, hogy megcsaltak, atvagtak.


Elegem van mar ebbol! Ket napja folyamatosan kapom a rosszat, erre ra meg szakitok is. En tenyleg nem tudom miert tortenik ez velem.


Tudom nem fogok sok valaszt kapni a kerdesemre, mert nem egy 15 eves lany vagyok.


2016. szept. 5. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

mert jófej vagy és kedves

na pont hogy emiatt, erre nincs igény

kettő: mindig a kedves emberek sz*pnak az életbe

2016. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Gyere, borulj a vállamra

Nem értékelnek, mert a mai csajok ilyenek. Nekik úgy néz ki az kell, hogy egy bunkó jól megalázza és megcsalja őket, lehetőleg a legjobb barátnőjükkel.

Vagy nem, ki tudja, körülöttem főleg ilyenek vannak.

Remélem jobbra fordul, s abba marad a balszerencse!

2016. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha fiatal vagy, akkor ne várd hogy a párkapcsolataidban mindenki ugyanúgy beleadjon mindent. Ne ess abba a hibába, hogy elvárod tőlük azt amit te simán megteszel. Lehet nekik ez nem ilyen természetes, főleg nem fiatalon, mikor mindenki tombol, őrjöng és szabad akar lenni. Ha fiatal vagy, ne erőltesd a párkapcsolatot, majd jön ha jönnie kell.


Ha idősebb vagy, akkor meg szintén azt tudom mondani, ne várd, hogy ugyanazt kapd vissza. Most csak egy rossz időszakod volt, lesz még rosszabb is. A gödör aljáról csak felfelé vezet az út. Hagyj fel minden plusz tevékenységgel. Kicsit próbáld meg elrendezni magad körül a dolgokat, aztán nyiss egy új lapot!

2016. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

csak tudod amikor azt hiszed hogy ígyvan mindig rosszabb lesz

2016. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!