Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, aki még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Én már évek óta egyedül, mindketten 27 évesek vagyunk.
2022. dec. 25. 16:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
74%

27 évesen egyáltalán nem gáz a szülőkkel lakni.

Ha normális a kapcsolat, tehát már nem irányítják, akkor rendben van.

2022. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2022. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
14%

Hmm.. hátrány lenne az biztos, de a viszonytól függ, meg hogy mennyire önálló a srác.

27 évesen már feleség szeretnék lenni és tervezni a babákat illetve saját otthon legyen kilátásban.


21 vagyok, a párom szintén. Már most egyikünk sem él teljesen otthon. Havonta járunk haza a koliból kb.

2022. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
73%
Összejöttem... De egyre több gondot okoz sajnos ez a dolog.
2022. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%
A mai világban kevés 27 éves teheti meg hogy 20-30misiért vegyen lakást vagy házat, de még hitelt se kap rá egyedül, szóval cumi a dolog. Egyedül albérletbe menni meg csak akkor érdemes ha otthon valami nem oké, egyébként lefizeted a gatyádat és az a pénz más zsebébe megy ahelyett hogy a számládon maradna megtakarításként. Én ezzel úgy vagyok hogy ha jön egy olyan nő, akkor vele simán elmennék albérletbe, aztán ketten csak tudunk majd valamit alkotni. :D Egyedül is menni fog, csak még kell 1-2 év, de az tuti hogy haza sose költöztetném a barátnőmet, az halott ügy. :D
2022. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
60%
A mai vilagban, a felrekurasok es valasi aranyokat tekintve tenyleg jo otlet kozos hazat benni kozos hitelre hatha nem tudnak elvalni se. Aztan majd ha az egyik covidba haldoklik, a masik majd nem hiv mentot. Szerintem az hazasodjon es koltozzon ossze, aki kulon is megtudja teremteni lakhatasat es megelheteset.
2022. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
39%

Azok a hölgyek, akiknek gond, ha valaki 27 évesen a szüleivel lakik, mit tudnak felmutatni?

Van saját egzisztencia, vagy a férfitől várnátok el, hogy legyen, ti meg belementek?

2022. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%

#7 Én épp múltkor randiztam egy csajjal aki nem volt a legélesebb kés a fiókban és ő azt mondta hogy nem tudna a szüleivel együtt élni 26 évesen. Na, neki luxusnak számít az olyan hogy vegyen magának pár ruhát meg a fizetése jó nagy része elmegy a bérleti díjra. :D

Egyébként én 28 éves vagyok, itthon lakom és ha minden jól megy jövőre kezdem az egyetemet levelezőn, elvileg lesz valami jó kis fizetésemelés is. Szóval kb 2 év múlva talán tudok magamnak venni egy lakást (vidék és persze hitelre) 30 évesen és az a helyzet hogy az ismerőseim még így se állnak.

2022. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
7-es, én írtam, hogy évek óta egyedül élek és igen, van saját egzisztenciám, szerintem ez ennyi idősen már nem olyan nagy szám.
2022. dec. 25. 17:51
 10/50 anonim ***** válasza:
30%

És mi a saját egzisztencia?

Tulajdon, vagy albérlet?

Saját erőből, vagy öröklés, szülői segítség?

2022. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!