Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bírom kiverni a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom kiverni a fejemből, kezdeményezzek? 22/l

Figyelt kérdés

Nagyon ritka, hogy valakivel megvan köztünk a kémia, összesen 2 embernél éreztem eddig életemben, hogy igazán vonzódom hozzá, úgy zsigerileg. De ami pár napja történt, az mindent felülmúlt, annyira vonzódtam hozzá. És nem is feltétlen a kinézetéhez, hanem maga az egész stílus, életszemlélet stb. Elég szokatlan hobbijaim vannak (néptánc, búvárkodás, hegymászás, szavalás) és soha nem találkoztam még olyannal aki mindet űzi ezek közül, de ő igen. És olyan lehetetlen könyveket olvasott, amikről mások még csak nem is hallottak soha, és annyira jól elbeszélgettünk róla stb. Úgy megértettük egymást, mintha kb. ezer éve ismerném, izzott a levegő és még sorolhatnám. CSAKHOGY én épp egy olyan buliban találkoztam össze vele, ahova a haverja hívott el, akivel épp randizgatunk. (Volt már pár randink, de nem érzem, hogy egy hullámhosszon lennénk, ráadásul ezzel a srác is azért indult meg köztünk a beszélgetés, mert a randipartneren szó nélkül eltűnt 2 órára, de amikor ott volt sem foglalkozott velem, max. annyit hogy rácsapott a seggemre…)

Mennyire lenne bunkóság ezek után kezdeményezni a srácnál, akit a randipartner miatt ismertem csak meg? Ráadásul haverok is (igaz csak távolról, de mégicsak egy társaságban vannak néha.) Plusz nem tudom, hogy a srác is így érez-e, és csak azért nem keres, mert mással voltam, vagy annira azért nem érdeklem. (Mondjuk amikor elkezdett flörtölni, akkor én magam mondtam, hogy jobb lesz ha inkább elmegyek innen, és onnantól eléggé kerültem.)



2022. dec. 25. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
igen
2022. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Igen megpróbálgatod,ha úgy érzed, de előtte zárd le a másikkal a kapcsolatot,viszont az is lehet,hogy jól ki fognak együtt röhögni...
2022. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Követem.
2022. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!