Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus következtében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus következtében meg lettek csonkítva a férfiak jogai a párkeresésben?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
68%

29, 30


Az megvan, hogy a régi korokról beszélek? Magam is tudom, hogy manapság kissé jobb lett a nők helyzete, de egykor elég volt megtudni, hogy a lány lefeküdt valakivel, és vagy sikerült rögtön férjhez adni az illetőhöz, vagy örökre megbélyegezték. Ha nem hiszitek, picit olvassatok utána. 😉


"Olyat már igen, hogy akin végigment anno a fél gimnázium vagy épp a férfi munkatársak többsége, azt nem sokba nézik, de ezzel nem értem mi a probléma?"


No, az a probléma, hogy fordított esetben meg nem probléma. Márpedig vagy undorral és megvetéssel fordulunk affelé a férfi felé is, aki végigszexelte a gimit/munkahelyet, vagy a nőket sem bántjuk ugyanezért. Ez a kettősmérce az egyik előjogotok, ami mára kezd eltűnedezni. Persze pár szexista féreg még vergődik, de szerintem lassan egyenlő elbírálásban fog részesülni a két nem.

2022. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
54%
És még a nők bonyolultak...
2022. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
42%

31: Volt ilyen is, nagyon régen. Mellesleg ez a rendszer is csak a buta nőknek jelentett hátrányt. Azoknak, akik tényleg nem bírtak magukkal és nagyban és/vagy feltűnően csinálták, illetve akik addig nem jutottak el, hogy tudják, hogyan ne essenek teherbe. Sok család nem véletlenül választott távoli lányiskolát a "nagylányuknak", csak hogy egy példát említsek. Net, telefon akkoriban még sehol nem volt, így ordas nagy ribizlinek kellett lennie valakinek, hogy a híre haza érjen még ha csinált is valamit.


" Márpedig vagy undorral és megvetéssel fordulunk affelé a férfi felé is, aki végigszexelte a gimit/munkahelyet, vagy a nőket sem bántjuk ugyanezért."

Na de nem a férfiak azok, akik ezt a kettős mércét kialakították. Mindig is a nők voltak azok, akik előnyben részesítették azokat a férfiakat, akik sikeresek (voltak) más nőknél is. Ma sem látsz olyat, hogy egy 30 éves nővel nem akarnak összejönni a férfiak, ha kiderül róla hogy szűz, míg ugyanez fordított esetben gyakori.

2022. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem a férfiak alakították ki. A nőknek semmi hatalmuk ebben. Az egész eddigi rendszert a férfiak alakították ki. Pont ez a baj.
2022. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
64%

33

Ennyire nem bírod felfogni a mondanivalómat? :D


Értem, hogy szerinted teljesen rendben van megalázni egy nőt azért, mert szabadon megélte a szexualitását, de könyörgöm, ismerd be, hogy ez kettős mérce. A férfiakat SOHA nem érte atrocitás amitt, hogy szexeltek egy nővel. Az apjuk nem tagadta ki, a közösség nem taszította ki őket, szabadon kurvázhattak, és senki sem kérte számon őket, bármilyen nyíltan is csinálták. Ki.szott kettős mérce.


És ugyan miért egyedül a nő hibája, ha teherbe esik? Tudtommal két ember kell hozzá, de te a nők nyakába varrod az egészet. Újabb kettős mérce.


Komolyan undormány az egész érvelésed...

2022. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
39%

34: Te valami párhuzamos univerzumban élsz. Javaslom, hogy a kis információs buborékodat hagyd el és menj ki emberek közé, ne csak különböző netes csoportok torz nézőpontjai alapján alkoss véleményt.

Tények (nem TV2) a való világból (nem RTL):

[link]

[link]

Szerintem ők nem férfiak és mindegyiküknek volt/van arra hatása, hogy a társadalom merre fejlődik. De javíts ki ha tévedek.


35: Megalázásról csak te beszéltél. Ahhoz jogom van, hogy ha valakiről köztudott, hogy ilyen életet él(t), akkor ne akarjak vele kapcsolatot. Ahogy joga van ehhez a többi férfinek is, épp úgy, ahogy az adott nőnek is joga volt/van ilyen életet élni. De hol itt a megalázás? Közben nem is mi tartjuk többre az olyan férfiakat, akik több nővel voltak már együtt, hanem éppen a nők. Erre írtam, hogy ha nem így lenne, akkor a férfiak szüzessége is érték lenne, ennek ellenére nálunk bizonyos kor felett éppen a megléte tesz értéktelenné. Ezt sem mi akarjuk.

2022. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
85%
#32: Én ennek mindig az ellenkezőjét állítottam, aminek rendszerint sértődés a vége.:)
2022. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
62%

36

Jaj, édesem, pont leszarjuk, hogy egy szexista görény mit gondol rólunk. Természetesen jogod van bárkit bármiért visszautasítani, halálosan hidegen hagynak a párválasztási szokásaid, kincsem.


Én a régebbi korok megalázó gyakorlatáról beszéltem, amit ma már meghaladtunk. Legközelebb próbáld meg értelmezni a mondanivalómat, mielőtt válaszolsz. 😉

2022. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
35%

Úgy látom elfogytak az érvek, jön a lekicsinylő személyeskedés, hátha... Na nem baj, ez nem rólam állít ki bizonyítványt.

Viszont hogy válaszoljak is: Még ha nem is a mai világról beszélsz (aminek mellesleg így értelme sincs), akkor sem igaz amit írsz. Soha nem azokat a nőket nézték le, akinek becsúszott 1-1 kaland, mielőtt megállapodtak valaki mellett, hanem azokat, akik végigpróbálták a férfikínálat nagy részét és ez kitudódott. Arra pedig, hogy férfi oldalon miért erény a mai napig az, ami női oldalon szégyen, azt tudom mondani, hogy ez pont nem a férfiak igénytelenségét bizonyítja.😉

2022. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
59%
Befejeztem... Nem arról van szó, hogy nem értünk egyet, hanem, hogy a mélységes ostobaságos következtében képtelen vagy értelmezni a mondandómat, és következetesen valami egyébre reagálsz. Az undormány kettős mérce csak hab a tortán...
2022. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!