Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus tényleg tönkretes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus tényleg tönkreteszi a párkapcsolatokat és emiatt szálltak el a nők igényei? Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 21. 21:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Az enyémet nem tette tönkre. Feminista vagyok, 8 éve kapcsolatban, és nagyon jó a szexuális életünk. Persze, nyilván ehhez olyan férfi is kell, akivel öröm a kapcsoalt és a szex. Aki csak nyűg a másik nyakán és nem tud orgazmust sem okozni, annak elhiszem hogy nem tetszik hogy ma már inkább vannak egyedül a nők, mint vele.
2022. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Inkább nézz utána, mi a feminizmus.

Amúgy nem teszi tönkre a párkapcsolatokat, csak nem kell kényszerből együtt lenni olyannal, akivel nem akarsz. Nem kell megélhetés miatt elviselni egy agresszív farkat, ha nem akarod.

Párkapcsolatra meg vágynak a nők, de olyannal, akit szeretnek, nem olyannal, akivel muszáj.

Abba lehetne már hagyni a folyamatos hisztit.

2022. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Szerinte boldogabbak a nők Indiában, mint az euroatlanti országokban. Hát nem tudom honnan veszi.
2022. okt. 21. 22:00
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
A boldog tudatlanság, tudod :)
2022. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Kb 1 percig bírtam a hülyeségeit hallgatni. Ha jól látom lapátálla van és mégis egy ostoba félnótás. Egy rakás szerencsétlenség szegény. Na erre mi őincelséged magyarázata? Oké, látom, gyérül a haja, nyilván nem véletlen a sapka :D
2022. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
5%

5 a videóban egy kimondottan jó pasi van, az átlag magyar nők igényei szálltak el


Ez a feminizmus következménye


A feministák a férfiak életét tették tönkre, de azt nagyon


Sőt ők tehetnek az elöregedő európai társadalomról is, mivel inkább karriert építenek mint családot

2022. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

#7 engem ebből a hülyeségből hagyj ki, én a második gyerekem várom 😇

#5 voltam.

A csávó amúgy átlagos, de az idiótasága miatt a mínusz tizedik emeletre süllyed.

2022. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Elírtam, előző a #6-ra ment
2022. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

6:

Csak a lúzerekét. A normális férfiak kapcsolatban élnek.

2022. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

"A feministák a férfiak életét tették tönkre, de azt nagyon"


Mert nem kell olyannal lenni akivel nem akarunk? :D Hülye gyerek. Nem vagyunk rád szorulva. Lehet rinyálni, milyen csúf a világ :D

2022. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!