Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manipulálva vannak ezek a társkereső appok? (tinder, facebook dating, bumble, stb)

Figyelt kérdés

Nekem a bumblet egy kedves ismerősöm ajánlotta, pont ezért is a legpozitívabb oldalamat adtam, mindenkivel kedves voltam. 3 nap után letiltották a profilomat és azóta sem tudtam belépni. Egy viszonylag kisportolt jóképű normális srác vagyok.


A tinderen nagyon sokszor éreztem azt, hogy valami nem működik, csak fura csajokkal kötött össze akiknek már a képein látszott, hogy zizzentek, vagy nagyon túlsúlyosokkal vagy senkivel. Én nem filléreskedek, kifizettem a prémiumot is ami előre mutatja ki likeolt. 3 napig működött utána meg hetekig nem érkezett like csak heti kb 1. Mondom ilyen nincs.


Facebook társkeresőn ugyanez.


Olyan érzésem van, mintha arra lennének ezek a társkeresők programozva, hogy NE találjanak egymásra az emberek. 5-6 éve tindereztem és nagyon sok kedves lányt ismertem meg, életem szerelmeit. De 3-4 éve halott az egész és maga a tinder értékelése is folyamatosan zuhan már asszem 3 csillagnál jár.


Én nem értem mi lehet az oka és hol érdemes ismerkedni ha nem ezeken. Az tény, hogy élőben előbb megismerek egy kedves lányt, vagy csak simán azzal, hogy ismeretlenül jelölgetek a facebookon. Gondolom ezért is csinált a facebook társkeresőt, hogy ne jelölgessék ismeretlenül egymást az emberek, de ott még jobb is az arány mint a tindernél mert 10/1 visszajelöl és beszélgetünk. amíg a tinderből 100/1 sem.


Az élő imserkedéssel meg az a baj, hogy onnan viszont visszafele kell a facebookot megadni és nincs meg az a konfortzóna, hogy az adataid alapján találkoztok, hanem az van, hogy egy vad ismeretlennek adja meg az adatait és eleve rossz érzés neki, ha meg neki kellemetlen nekem is az lesz, mintha fordított világban élnénk. Ráadásul a legtöbbnek van valamilyen kapcsolata mert egy bizonyos kor után addig próbálkoznak a béna srácok is amíg össze nem szednek valakit. így megfordul a kocka és aki viszont eddig naturálisan tudott csajozni, őrült hátrányba kerül azokkal szemben akiknek viszont ez a "műcsajozás" a lételemük.


Az alap kérdésre visszatérve, meg valami nem stimmel a társkereső appokkal szerintem...


2022. dec. 27. 00:24
A kérdező szavazást indított:
Valami tényleg nem stimmel.
Teljesen jól működnek.
Élőben kell ismerkedni.
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Ha fizetsz havi díjat, és jó profilképeket raksz ki működik. Amúgy felejtős pl. Tündér, Facebook társkereső jobb.
2022. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Tinder akart lenni.... 🤣😁
2022. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig társkeresőztem, de mára már nincs gyomrom hozzá.
2022. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Emlékszem amikor még újdonságnak számított az online társkeresőzés (2000-es évek végefelé?). Nők és férfiak ugyanolyan arányban, válasz az üzenetekre, kedvesség, érdeklődés mutatása stb.


Ez már a múlté. Kolbászfesztivál, a legalsóbb kategóriás nők egójának az egekbe tornyozása, farok kép küldözgetős idióták, rengeteg kamu profil és botok.


A nők már tudatában vannak annak, hogy egy aranybányát rejtegetnek a lábaik közt. Így a következő fog lezajlani egy társkeresőn:

- beregisztrál egy normális, szép, igényes nő és egy nap alatt elkapkodják

- beregisztrál egy - " - nő és elmegy az életkedve a "szia dugunk" meg a dickpic-es barmoktól és menekül amerre lát


Mindenki más meg az egóját jár oda tuningolni és/vagy próbálják kifogni az aranyhalat (aki amúgy se jön el soha). Nem tudom, hogy kihagytam-e valamit, de kb. ez a harci helyzet.

2022. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Libsi vezérlés alatt állnak. Fehér hetero keresztény ffit simán kidobnak.
2022. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A 4-es elég jól összefoglalta a lényeget. Ugyanezt tapasztalom - és még rengetegen rajtunk kívül. Egyre többen látják azt is, hogy a jelenlegi "társkeresők" nem épp arra vannak programozva, hogy minél több ember egymásra találjon. Különben egy idő után elfogyna tagság és nem lenne aki fizetne (normál esetben ha van párja, minek lenne fenn és minek fizessen).
2022. dec. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezt érzem én is de akkor mi lehet a megoldás, a jó megkozelites az ismerkedeshez?
2022. dec. 27. 02:35
 8/24 anonim ***** válasza:
nem értem, miért annyira fontos a fb egyszerre... Amúgy merre laksz és hány éves vagy? :)
2022. dec. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem működnek tökéletesen. Sőt direkt. Én majdnem kaptam munkát, hogy fejlesszek bele chatbotokat. Illetve nem is a legjobb profilokat dobja fel, hiszen akkor hamar abbamaradna a használata.


Ismerkedj élőben. Az még akkoris sokkal jobb lenne, ha az appok tökéletesen működnének nem csak gyárilag, hanem társadalmilag is (pl ugyanannyi nő és férfi lenne rajtuk)


N

2022. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

"nők már tudatában vannak annak, hogy egy aranybányát rejtegetnek a lábaik közt"


Nem kéne egy kibszott lyukra aranybányaként tekintenie a fasziknak. Ki az isten akar olyan "férfit", akinek a pina aranyat ér? Lúzerek.

2022. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!