Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves hölgyek! Ti hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Ti hol ismerkedtek férfiakkal? És a férfiak hol ismerkednek nőkkel?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni ha lehet. Új év új remények. Szeretnék egy barátnőt magamnak. Győrben hol tudok találni korombeli lányokat akik nem társaságban vannak?


26/F még soha nem volt barátnőm. Kész vagyok ismerkedni, csak nem tudom hol lehet. Köszönöm!



2023. jan. 3. 02:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az exeimmel vagy egy suliba vagy egy egyetemre jártunk vagy pedig Tinderen ismerkedtünk meg, a vőlegényemmel is ott találkoztam. A legtöbb barátom hasonló helyekről ismeri a párját, esetleg sportegyesületből, gaminges discord csoportból.


Túl sok opció azért nincs, főleg vidéken.

2023. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó de én 25 éves férfi vagyok. Már nem iskolás ....
2023. jan. 3. 03:30
 3/13 A kérdező kommentje:
Győrben*
2023. jan. 3. 03:30
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is győri vagyok de társaság nélkül nem igazán van értelme kimozdulni. Előbb azt kell találni aztán az majd hozza magával a hülyeséget. Esetleg valami hobbival kapcsolatos társaságba csatlakozni. Egyedül kimenni csak valami szórakozóhelyre nagyon cink, legalábbis én úgy gondolom, hogy a csajoknak ez messziről kitűnik.
2023. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Iskola. Munkahely. Baráti kör, haverok, ismerősök által. Hobbicsoportokban. Éjszakai életben, rendezvényeken. Interneten.

Tudod, az életben 😃

2023. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak nekem nincsenek haveri barátaim.
2023. jan. 3. 06:47
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Találsz egy drága hobbit ami az össze szabadidőd és pénzed felemészti és simán elfelejted ezt a “problémát”. (Működik😀)
2023. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
De öregem, ha nincsenek haverjaid, meg szociális köröd, ha nem jársz el otthonról, akkor mégis milyen tanácsra számítasz? Nincsenek Szingli Szakkörök, se Társkeresők Klubja, sőt olyan sincs, hogy az egyedülállók hétfőnként kimennek az XY térre.
2023. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először legyenek barátaid. Én nem ismerkednék olyannal, akinek egyáltalán nincs. Erre nagyon sok indokom van.


A kérdésre: Baráti társaságban, egyetemen, koliban, hobbikon keresztül, szomszéd, másik kutya gazdája, rendezvények

2023. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben van utolsó. Akkor így jártam.
2023. jan. 3. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!