Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik neten ismerkednek/ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkednek/ismerkedtek! Volt már úgy veletek, hogy pár hónapig beszélgettetek valakivel interneten, jól megvoltatok, úgy tűnt, tökéletes az összhang. Mégis a találkozó során valami nem stimmelt?

Figyelt kérdés

Most én is ilyen helyzetben vagyok, és ettől tartok a leginkább.

Hogy majd élőben valamiért nem lesz szimpatikus ez a férfi, lesz benne valami irritáló, nem vált ki belőlem olyan hatást, mint chaten.

Meg eleve, tartok is valamennyire az interneten való ismerkedéstől, nem is szándékoztam így palit felszedni, csak úgy egymásba 'botlottunk', és elkezdtünk dumálni. Nem hiszem, hogy eddig bármiről is kamuzott volna, de mindig ott van bennem a félsz, hátha mégis, és valami rossz fog következni, mert most úgy tűnik, minden idillikus.


2014. szept. 1. 18:31
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ezen ráérsz majd akkor kattogni, ha ott tartasz. Minek az ördögöt a falra festeni? Attól jobb? Nem. Na látod.


Úgy is kiderül mi lesz, és aztán úgy is eldöntöd, akarod-e tovább.

2014. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, mert itt most rövidre zárod a történetet. Vagy -vagy alapon. Még mindig szerencsésebb vagy, mint aki évekig beszélget, aztán, hiába a szikra, meg érzés ... semmi nm lesz belőle.
2014. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi a találkozó során, nagyjából pont olyan volt a másik, mint amilyennek gondoltam. Persze mi beszélgettünk a rossz tulajdonságainkról is, nem csak fényeztük magunkat egymásnak, szóval nem volt mi miatt csalódni mert eleve tudtuk, mire számítsunk.


Amúgy meg az első válaszolónak igaza van, legrosszabb esetben nem lesztek egymásnak szimpatikusak élőben, egy darabig sajnálod majd, aztán el is felejted, majd megismersz valaki mást.

2014. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akivel nem lehet talit összehozni 1-2 hét levelezés után, azzal nem lehet 3 hónapnyi levelezés után sem!


ez a saját meglátásom.

2014. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég nagy tapasztalatom van netes ismerkedésben, és rájöttem arra, hogy nem szabad hónapokig húzni az ilyet. Szerintem minimum 2 hét után érdemes talizni, mert akkor bukhattok a legkevesebbet.

Neten teljesen más beszélgetni, mint élőben ez nyilvánvaló. Először furcsa lesz élőben beszélni a másikkal, de idővel feloldódtok majd.

Ami nálam úgymond fő tapasztalat, az az, hogy az első találkozó általában mindig kellemetlen, sokan nem tudják, hogy viselkedjenek ilyenkor. Meg általában ilyenkor dölnek meg a másikról képzelt ideálok, ez is csalódásra adhat okot.

Viszont, én azt tanácsolnám, ha esetleg nem sül el jól a randi, és úgy érzed, hogy egy csalódás volt, neked nem szimpi az illető, azért utána beszéljétek meg, ki hogyan érezte magát, és aludj egyet a dologra.Elvégre nem véletlenül beszélgettél vele hónapokat. Ha nem volt akkora katasztrófa, csak kicsit kellemetlen, akkor érdemes adni egy esélyt egy második találkozó keretein belül, és ha nem lesz jobb, akkor érdemes tényleg hagyni a másikat.

2014. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!