Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék a nők körében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék a nők körében érdekesebb, figyelemfelkeltőbb?

Figyelt kérdés

26 éves leszek nemsoká és eddig akárhogyan próbáltam, akartam hogy párom legyen, természetesen sikertelen volt valamennyi próbálkozás. Már mindenre gondoltam, mi lehet az oka, egy ideig a külsőmet okoltam, hisz kinek kéne egy nagyon vékony magas csontkollekció!?

Viszont látok nálam sokkal másabb vagy előnytelenebb (túlsúlyos, bőrproblémás, stb ) srácokat is, a barátnőjükkel. Egyébként igyekszem öltözni normálisan, a divatot követve valamennyire: szűk farmer,normális cipő, csak hát vékony vagyok nagyon, ez egyből látszik. Lecseréltem a szemüvegem is egy normálisabbra, hogy ez se legyen nagyon hátrány.

Akkor utána a belsőm gondolkodtatott el: lehet túl kedves vagyok, túl közvetlen és túl rámenős? Ha valakivel írkálok is, gyakran keresem, sokszor fordítva nem lenne így. Regényeket nem írok de érdeklődök dolgairól stb.

Szűk baráti köröm van akik vagy foglaltak, vagy nagyon lúzerek, vagy a másik véglet buliznak isznak balhéznak. Lehet ez is egy negatív képet festhet rólam. De hát csak a barátaim...

Dolgozom egyébként szinte egész nap, van egy 8 órás munkám a Magyar Postánál, mellette woltozni szoktam. Egy megyeszékhely mellett lakom onnan ingázok. Ha nem dolgozom vagy a haverokkal vagyok vagy a kutyáimmal foglalkozok,edzem őket kirándulunk egyebek.

Autóm nincs, a jogosítvány folyamatban. Otthon lakom még, sajnos külön szobám nincs így hamarosan a külön költözés is aktuális lesz. Viszont én albérletbe nem mehetek a kutyák miatt.

Nekem nem lenne érdekes ha a leendő lány nem lenne állatbarát vagy otthon ülő lenne bánom is én, csak végre találnék egy olyat aki elfogad és szeret. Így hogy felvázoltam egy jelenlegi helyzetet,mit tanácsoltok?

Kérem a toll vagy nem értelmes válaszokat most mellőzzétek légyszíves. Köszi


2023. jan. 3. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Amagassag behozhatatlan elony. Edzzel legszi.

Hajad divatos legyen.

Szerintem minden ok,amit leirtal.

Probalkozz lanyoknaltovabbra is.

Vegyel fel jeggyurut.

2023. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Woltosként azért megfordulsz pár helyen. Jó most nehéz megállapítani, hogy a pizza miatt csillog-e a lány szeme vagy mert rád néz😂 de majd figyelgesd, hogy szoktak-e úgy nézni rád mint férfire. Ha egyáltalán nem akkor tényleg egy kis edzés hiányzik, ilyen genetikával marha nehéz izmot építeni de nem lehetetlen kaján múlik.
2023. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi komolyabb baj veled. Egesz nap dolgozol, igy egyertelmuen nincs idod ismerkedni. De amig otthon laksz szulokkel, addig jobb ha nem is probalkozol. Szulokkel kozos lakas az kb addig elfogadhato, amig kozepiskolaba/egyetemre jarsz. Utana illik elkoltozni vagy el kell fogadnod, hogy nem viszel haza senkit.
2023. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben úgy gondolod, hogy a vékonyságod probléma, gondoltál rá, hogy elmenj edzeni és izmosodj egy kicsit?
2023. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
A leírásod alapján nem is nézel ki jól és nem is keresel jól. Így totál esélytelen vagy a nőknél.
2023. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én is voltam irodaházjáró futár. A legjobb lehetőség a recepciós lányok, titkárnők felszedésére.

A külsőnk behatárolt, nekem karakteres arcom van, ezzel nem lehet mit kezdeni. Viszont vkinek bejön, másnak meg nem. A testalkatod is ilyen. Azokat kell megtalálni, akiknek bejössz külsőleg, így megy ez a nőknél is. A többi már részletkérdés. Érdemesebb lenne néha a bulis haverokkal tartani, amíg ilyen fiatal vagy. Bulikon jobban lehet ismerkedni, csak több a vissza utasítás a nagy számok miatt.

2023. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“természetesen sikertelen volt valamennyi próbálkozás” – miért természetes ez neked? Önbizalomhiány? Ilyen vagy, Így vagy jó. Majd örül, aki olyat akar, mint te. Aki meg nem örül, ne is jöjjön.

“Ha valakivel írkálok is, gyakran keresem” – jó, ha érdeklődsz a dolgairól, de ne keresd túl gyakran. Kell az egyensúly.

“De hát csak a barátaim...” – Madarat tolláról, embert barátjáról. Nagyon igaz. Akiket közel engedsz magadhoz, meghatároznak, behatárolnak.

2023. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

"igyekszem öltözni normálisan, a divatot követve valamennyire: szűk farmer,normális cipő,"


Paliknak megkéne érteni, hogy egy sima farmer-póló kombóban semmi divatos nincs:D

Én szörnyülködve nézem mindig az utcán, ahogy a durván vékony fiúk felveszik a szűk farmet, ezzel megjobban kiemelve a vékony alkatukat,gondolkozzatok már..


"hamarosan a külön költözés is aktuális lesz. Viszont én albérletbe nem mehetek a kutyák miatt."

Akkor mégis mi a terv? Ha nincs házad elég nehéz lesz máshova költözni.

2023. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!