Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy az incelek megelégelve a többéves társadalmi kirekesztettséget összefognak és komoly kulturális forradalmak fognak kirobbanni világszerte?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Mind a 3?
2022. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert a saját kis életüket tekintve is tök tehetetlenek, képtelenek bármin is változtatni magukon.
2022. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Az incelek nem mozdulnak ki az anyukájuk házából szóval nem hinném.
2022. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Marci71 ***** válasza:
80%

Vicces vagy:) Az incelek a társadalom egészéhez képest nincsenek túl sokan. Nincsenek annyian hogy komolyan befolyásolják a többséget. Ráadásul nem hiszem hogy képesek lennének összefogni. Jól elvannak az egymásnak ellentmondó hajmetesztőbbnél hajmeresztőbb nézeteik megvitatásával.

Meg hát ugye ahhoz fel kéne állni a számítógép elől...

2022. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt: maga az incel jelenség nem túl elterjedt. Itt sokan emlegetik úgy, hogy igen és akár statisztikákat is hamisítanak hozzá, de a valóságban a társadalom incel része elhanyagolható.

Másrészt: az incel fórumok nagyrésze (külföldet is beleértve) anoním. Nem akarják felvállalni magukat még a közösségben sem, nemhogy emberek előtt forradalomként.

Harmadrészt: ezért tenni is kell. Ez pedig nem az erősségük. Több itteni incel vita során feljött a forradalom lehetősége és tudod mi volt a válasz?

a., én nem vennék részt a forradalomban mert szociális szorongásom van még a saját közegem közt is.

b., én nem fogom elindítani a forradalmat, de ha lesz majd csatlakozom.


Szerinted amíg nincs egy c válasz ami "oké, csapassuk" jellegű, addig lesz belőle bármi is? Te elindítanád kedves kérdező? Mert a sok önkéntes huszárral, akik addig nem tesznek semmit amíg más sem, nem mentek sokra.

2022. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha a kulturális forradalom alatt azt érted, hogy megjelennek nekik szánt filmek, zenék, stb, akkor elképzelhető.
2022. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak, de nem...
2022. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Bocsi, nem koncentráltam eléggé írás közbe. Tehát a 15 lány 16 fiút úgy értettem, hogy pl. gyerekként egy osztályba. Egyel több kisfiú nem oszt-nem szoroz.

Szóval nem, ha nőtöbblet lenne, kemény 3% akkor sem lenne ilyen mély önsajnáltatás részünkről. Ázsiai egyes részein is nőtöbblet van ami elég erősen kihasználnak a turisztikában.

2022. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jaj, rossz kérdés alá írtam :D
2022. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az incel nem tudja szerintem mi az amikor egy embert valóban kirekeszt a társadalom..
2022. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!