Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vannak oda érted a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vannak oda érted a nők? Mennyire tartod magad potenciálisan jó pasinak akiért egy nő oda lehet?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A humorom rendben van, intelligens is vagyok, szóval a személyiségem általában tetszeni szokott a nőknek, habár nem nézek ki jól, szóval összességében nem vagyok jó és ha mindent elárulnék magamról egy nőnek akkor nem, hogy nem tartana jó pasinak akiért oda lehet, hanem szóba sem akarna velem szerintem többet állni.
2023. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Odavan a legtöbb,mer szexi vagyok.Már megszoktam.
2023. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
0.
2023. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Anyámmal élek babettával járok macskám van és ne legyek kemény?
2023. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van bajuszom.
2023. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Külsőmet leszámítva elégedett vagyok magammal.


De....mivel első körben a külső a lényeg (egyébként nincs is ezzel baj) de így nincs rám kereslet.

2023. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Külsőre annyira, hogy az ooofy doofykat kiüssem a nyeregből, ha akarnám. De nem akarom, mert olyan kapcsolatra nem vágyom, ahol a nő elnyomja a férfit.


Viszont egy adonisz külsővel semmi problémám nem lenne, személyiségileg én lehetnék az álompasi. De akkor meg is válogathatnám, hogy kivel állok össze.

2023. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mennyire vannak oda érted a nők?"

Olyannyira, hogy még az a nő is elutasít aki nálam kezdeményez.


"Mennyire tartod magad potenciálisan jó pasinak akiért egy nő oda lehet?"

Személyiségemmel szerintem nincs baj, csak ahhoz idő kell, hogy valaki megértse a logikám, a legtöbben meg ilyesmire a rohanó világban már nem áldoznak energiát, hogy valóban megismerjék a másikat.

Sajnos külsőre abszolút nem vagyok nyerő, alapból nem lenne semmi gond (szerintem) magammal, nem vagyok alacsony, se balta arcú, se kövér, viszont kb. 23 éves korom óta erőteljesen kopaszodom, szóval mostanra ez teljesen tönkrevágta a megjelenésem és ez által az amúgy sem túl nagy önbizalmam.

Ennek ellenére voltak próbálkozásaim nőknél, volt hogy nálam is meglepő, de próbálkoztak, de általában egyikből sem lett semmi. Vagy a csajnak nem kellettem eléggé aztán mégsem vagy én nem éreztem úgy hogy el tudnék képzelni az illetővel bármit is.


Az igazság az, hogy lassan 4 éve, hogy szakított velem az exem, azóta 2 éve volt egy pár alkalmas szexkapcsolatom, meg néhány erőtlen próbálkozás és ezen kívül semmi. Tavaly pl. nem volt részem szexben, se csók, se egy randi, sőt még csak nem is beszéltem nővel, olyan értelemben, hogy ismerkedésnek lehessen mondani (nyilván anyámmal, munkatársakkal, ismerős nőkkel beszélgettem).

Azt hiszem ez mindent elmond és nem gondolom, hogy idén vagy jövőre vagy akár 30 év múlva ez máshogy lenne.

2023. jan. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jól nézek ki. Az arcom se ronda, az alakom is rendben van, elég sportosan nézek ki. A személyiségemmel sincsenek nagy bajok.

Viszont alacsony vagyok, úgyhogy a legtöbb nő szóba sem áll velem.

2023. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, már kezdem elfogadni hogy vannak olyan emberek akik magányosan élik le a teljes életüket és én is egy vagyok közülük.
2023. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!