Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyerén hordozós pasi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyerén hordozós pasi után hogy lehet visszarázódni a közönyös nemtörődöm nyominger pasik közé ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos megszoktam azt, hogy már első naptól rengeteg a téma, izgalom, udvarlás, el vagyok kényezetve nagyon, érzelmileg is elhalmoz, monogám hű, biztonságot nyújt, nem él online, ha kell, harcol küzd, rám van állva, sikeres talpraesett kommunikatív jófej helyes

De kezd ijeszteni az egész, ha szakítanánk.

Elkezdtem kifelé nézegetni.

És a net tele van hűtlen aljas igénytelen emberrel, vagy akik csak szexre mennek, vagy randin meg sem hívnának, érdektelenek, nem hajtanak, semmit nem is jelentek nekik, nem írnak nem hívnak csak néha odaböfögnek egy sziamizut,

És találkoztam egy rendes normálissal, aki alig fér be a szinte romhalmaz kocsijába, amikor magáról mesél, tele van kudarcokkal, munkahelyeket hol keres, hol utálja ami van, nem fogadják be egy közösségbe, exeit csalta, amolyan átlagember.


A felhozatal egy katasztrófa. Ijesztő.

Hogy lehetne visszatérnem az átlagéletbe, hogy egy esetleges szakítással ne kapjak sokkot a férfiaktól, a közönyüktől, vagy attól, hogy csak egy lyuknak akarnak nézni, vagy a heti egy sziamizuktól, az igénytelenségüktől, pancserkedéseiktől, vagy ahogy kinéznek, vagy ahogy hozzám állnak és egy senkinek néznek?


Akik el vannak halmozva kényeztetve, azok hogyan tudnak belejönni abba ha kell, hogy taposnak rajtuk mocsokban?

Akit tisztelnek szeretnek becsülnek, hogyan tudna belejönni a tarskeresésbe később?



#álomból vissza a valóságba
2023. jan. 7. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem kell egyből kapcsolatból kapcsolatba ugrálni. Hagyj időt 2 párkapcsolat között. Csak egy tipp. (erősen trollkérdés "szagú", de próbáltam normális választ)
2023. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Sürgősen menjél pszichiáterhez, kérdező, nagyon rád férne.
2023. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Akik a társkeresésben csak szamarak lehetnek a ló helyett azoknak szenvedés a keresés és a kapcsolatban sem lehetnek annyira megbecsülve mint idézőjelesen a lovak!
2023. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira tökéletes volt, akkor miért lett vége?
2023. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nincs vége.

Csak belegondoltam mi lenne ha vége lenne.

2023. jan. 7. 22:24
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
De miért gondoltál bele? Komolyan!
2023. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Belegondoltal, de azert maris szetneztel a tarskereson, hogy mi a kinalat? Akkor valami megsem kerek a tenyerenhordozos pasiddal, nemde? Egy boldog kapcsolatban nem nezelodik az ember kifele.
2023. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem akarom függésben érezni magam. Hanem úgy, aki ha kell, simán lép, vagy túllép, ha akar. Érezni szeretném, hogy úgy is találnék mást, jót, rendes helyes sikerorientált talpraesett srácot aki szeret ENGEM.

Ijesztő a gondolat hogy csak ő és más senki.

2023. jan. 7. 22:35
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint te nem szereted ot? Vajon akkor miert vagy vele?
2023. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy te véletlenül egy icipicit nárcisztikus?
2023. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!