Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nők arra panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők arra panaszkodnak, hogy a pasi csak szexet akar tőlük, akkor nem saját magukat minősítik?

Figyelt kérdés
Mert az én nézeteim szerint akkor nem elég érdekesek, unalmasak ahhoz, hogy a férfit komolyan is érdekeljék.
2022. dec. 27. 07:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
17%
Ez itt a gyakori, itt mindig a férfi a hibás.
2022. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Lehet az is amit írsz, de többségében inkább az van, hogy a pasik csak kalandokat keresnek. És erre bármilyen nő is megfelelő lesz nekik.
2022. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%

Voltak olyan férfiak, akiknek valóban csak erre kellettem, de ez őket minősíti, nem engem. Voltak kapcsolataim is, sok férfi tudtomra adta, mennyire érdekesnek tart, nagyon vegyesek a tapasztalataim ezzel kapcsolatban...

Viszont egész könnyen kiszúrom, ki az, aki szemében csak egy ürítőlyuk lennék, és ennél én jobb vagyok.

2022. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
16%
Kétfajta nő létezik, egyik az örökszingli, a másik meg megtalálja bármely apróságban a férfi hibáit...
2022. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem cicuka. Ez a férfit minősíti kizárólag. Ne a nőt minősítse már, hogy a férfi retardált.
2022. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%

Nincs gond azzal, ha valaki csak szexet szeretne. Ha viszont hazudik erről, akkor igen, és ez őt minősíti. Hiszen képtelen hazugságok, átverések nélkül szexelni.

Ha tisztázott a viszony, akkor a nőt minősíti az, hogy benne marad annak ellenére, hogy ő nem ezt szeretné.

Ha a pasi elmondja szándékait,a nő emiatt elutasítja, akkor érthető a panaszkodása és ezzel nem minősít senkit. Hiszen bár más a céljuk, senki nincs kihasználva. Mindkettő csalódott, hogy nem találta meg a másikban, amit keresett (ezért a panaszkodás).

2022. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%

Volt egy ilyen barátnőm, minden héten más pasival kavart a Tinderről, mindenhova miniszoknyában és tűsarkúban járt, hétvégéken bulikban szedett össze pasikat.


És nem értette, miért nem akarnak vele járni, egy vérmes feminista módjára szidta a férfiakat folyamatosan. De most őszintén, ki akarna ilyen párt? Ha férfi lennék, nekem se kéne olyan nő, aki folyton bulizgat és úgy öltözködik, mint egy útszéli.


Konklúzió: vannak pasik, akik csak szexre mennek, ez igaz, de ha egy nőtől mindenki csak szexet akar, akkor ott nem a pasikkal van a gond.

2022. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Én pl. nőként nem akarok komoly kapcsolatot, és nem minősítem ezzel a férfiakat, hogy azért, mert mindegyik szemét, érdemtelen stb. Senkivel nem akarok. Aztán van persze olyan eset is, amikor egy párkereső vkiben tényleg csak max. kalandot lát, de sokszor ez sem minősítgetés, hanem inkább az, hogy szexet, kalandot több mindenkivel el lehet képzelni, mint párkapcsolatot, ott már sokkal több egyezés, érzelmek kellenek.
2022. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%

Az ex se értette miért írnak még akkor is rá ha még kapcsolatban is van. Meg miért mindenki csak megdugni akarja? Talán nem kellene kipakolni mindent a kirakatba és úgy csinálni mint ha erre menne ki a jàték?!

Annyira hamar akarnak mindent ők is, hogy esélytelen kiismerni kivel fekszenek le. Bírom a dumát mikor erre az a válasz, hogy de ha sokáig váratom nem leszek érdekes és tovább áll… KIT ÉRDEKEL? Lesz másik vagyunk egy páran egyedül.

2022. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy pasi szexet akar, akkor menjen prostihoz, de ne játszon az érzéseimnel, ne fecsérelje az időmet. Ne hazudjon, hogy ő komoly kapcsolatot akar, közben meg csak az ürítés a lényeg. Ne mondja azt, hogy közös házat, gyereket szeretne velem mikor máshol is merigeti. Ne járjon el velem közös programokra ha csak a pötse a lényeg. Ne mondja azt, hogy én mennyire különleges vagyok, soha senkivel nem volt még ilyen kapcsolata, hogy csak velem tudja megbeszélni a dolgokat, aztán két hét múlva eldob, mint egy szemetet és soha többé nem jelentkezik.

Ezek olvasás után kérdem tőled kérdező. Ez kit minősít?

2022. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!