Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyekkel indul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indul egy nő ha 36 évesen a szüleivel lakik és párt keres és milyen esélyekkel indul egy 34 éves férfi ha szüleivel lakik és szintén párt keres?

Figyelt kérdés
Én és nővérem még szüleimnél lakunk, én 34 éves vagyok, nővérem 36 éves. Mindketten párt próbálunk találni, nővérem szerint el kéne költöznünk mindketten, mert hogy a férfiak és a nők pont ezért nem akarnak minket, mert szüleimnél lakunk. Valóban ekkora hátrány ez a férfiaknál és a nőknél ha a szüleiknél laknak?
2023. jan. 8. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nővéredet bemutathatod de én is a szüleimnél lakok :D

32F

2023. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Nekem van saját házam, csak nincs olyan szerencsém, hogy a közelben laktok ;)

47F

2023. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Kövezzetek meg, de nekem ez turnoff, egyből az jut eszembe hogy életképtelen... Én tesoval közös albérletet néznék.
2023. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kapcsolatban az emberek a mások személyisége miatt jön össze a másikkal nem a lakása, háza miatt. Keress magadnak olyat, akinek szintén nincs semmije. Problem solved.
2023. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nővered amúgy csinos és vékony akkor gond nélkül találhatna így is valakit!


De te kérdező 34 éves férfiként már lefőtt kávés vagy. Sajnálom de ez az igazság. A ferfiakkal szemben magasabbak az elvárások hogy bizonyos élet szakaszban mit kell teljesíteniük! Pl 15-18 év között már szexre is kell találniuk nőt. És nem fizetőset.

2023. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek meg lakása van keressen olyat, akinek szintén van. EZ pedig jótanács!
2023. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen ma már tettek fel egy nagyon hasonló kérdést 30 éves nővel kapcsolatban...


Néha nem ártana visszaolvasni kicsit...

2023. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nővéred esélyeit nem igazán befolyásolja ez a tény, de te kb az összes nőnél esélytelen vagy, így legfeljebb prostiknál üríthetsz vígaszként, amíg nem költözöl el. 30 éves férfiak esetében a lakhely a legbefolyásolóbb tényező a nők szemében.
2023. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!