Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tindernek és hasonlóaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindernek és hasonlóaknak lényegében mi értelme van így?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja úgy döntöttem, hogy kipróbálom Tindert. Mivel nem szeretek bulizni, szórakozóhelyeken vonaglani, illetve baráti köröm sem túl tágas ahhoz, hogy odatévedjen egy-egy szingli lány, így úgy gondoltam a Tinder majd milyen jó lesz nekem.


Sosem érdekel a tini párkapcsolat, időpazarlásnak és személyiség rombolónak találom amit sokan csinálnak. Így kivártam, hogy elvégezzem sulit, legyen munkám, pénzem, stb...


Feltöltöttem magamról 2 normális képet, amúgy bennem nincsen semmi extra, szerintem normálisan nézek ki, nem vagyok kigyúrva, de nem is vagyok kövér. Beállítottam, hogy 20km en belül, 23-28 éves között keresek. Pár adatot amit lehet még megadtam.


Azt gondoltam, hogy aki ilyen társkeresőt használ, azzal egy cipőben járunk, közös a cél; maximum nem mindenki keres hosszútávra. Sorra jöttek a lányok és felfedeztem egy szisztematikus ismétlődést. Mintha gyártósoron készültek volna. 80%-nak jó alakja van, szép, ugyanakkor azon kívül, hogy jól néz ki, van egy edzőtermes képe meg egy bulizós, iszogatós, cigizős, fesztiválozós és persze az elmaradhatatlan tetoválások sora, kinél diszkréten, kinél pedig taszítóan.


Nekem ilyen nő nem kell, én nem cigizem, nem iszom, nem kínlódom silány szórakozóhelyeken. Minőségi programokat szeretem, utazgatni vagy akár csak otthon lenni. Persze aki értelmesnek nézett ki azt ennek ellenére jobbra húztam. Mondjuk úgy 10-ből 1-2 ment jobbra. Végül is minden ember más, 3 kép alapján nem szabad leírni senkit.


Eltelt néhány hónap és 2 "match" jött össze. Egyik sem helybéli, hiába adtam meg, hogy közelben keressen. Nem is írtam nekik... Furcsának találom, nem tartom normálisnak. Tényleg fizetni kellene 12 ezreket gold meg prémium hülyeségekért? Vagy velem van a baj? Szóval még ha 1-1 esély akadna, 1 kávé, beszélgetés vagy valami, de nem...


Köszi ha elolvastad :)


28/F



2023. jan. 9. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Tehát tudatosan tartottad magad szociális analfabétának és most várod a csodát. Srác, senki sem fog már veled kínlódni. Ezt a hisztit akkor kellett volna erőltetni, mikor még a korosztályod is azon a béna tini szinten volt, amin te normális kapcsolat és barátok nélkül megrekedtél.


Ne próbáljuk már ezt szépíteni, örülj, ha ki tudsz mászni a szarból, amit magadnak csináltál.

2023. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj, hogy azt hiszed, hogy valami kibszott nagy főnyeremény vagy, aki mindennel marhára ráér.
2023. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"normális kapcsolat és barátok nélkül megrekedtél"


Nem írtam egy szóval sem, hogy nincsenek barátaim és hogy sosem volt kapcsolatom.


Ennyi idő alatt amúgy el sem lehet olvasni a kérdést :D Nyilván te tudod a tutit, ha instant osztod az észt itt gyiken ;)

2023. jan. 9. 17:21
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A Tinder régen is szexpartnerkereső volt, csak diszkrétebb, mint az ilyen célra készült oldalak, ahol már nem tagadhatod le, ha a kollégád vagy volt iskolatársad megtalál, hogy mi célból vagy fent.


De az utóbbi években letarolták az adonisz félistenek és külföldiek és ha még nem lett volna elég, akkor a Tinder is változtatott a stratégián és platinum előfizetés nélkül nem igazán fogsz kapni valós profilokat, csak hetek, hónapok óta halott, "beragadt" nem törölt profilokat dobál majd fel neked meg botokat.


Ráadásul már akinek kicsi pénze is van, mert IT-s az kifizet 100 ezreket műtermi fotózásokért és hiába vagy te normális, a sok műtermi fotótól annyira kiég a lányok retinája, hogy te már csúnyának fogsz tűnni a két-három kis telefonos szelfiddel, így rutinból mész jobbra és mivel a nők 99%-a nem fizet az appért (mert miért is tenné, ha úgyis van 99+ match) nem fogja tudni már visszavonni a swipeot.


Ráadásul szándékosan úgy van kitalálva, hogy felfelé húzva tudod lájkolni is az illetőt és a képeit is megnézni, hogy rengeteg embernél false pozitív lájk születik. Így a Tinder mossa a kezeit, nem kell botokat programozni a rendszerbe, elég az, ha a sok ember közül párnak megcsúszik az ujja és visszavonni már nem tudja. A másik félnél meg egy homályos profilként fog megjelenni, hátha előfizetésre ösztönzi őt, hogy az adott nő sziluettje kellően vonzó, hogy szeretné megtudni ki szuperlájkolta őt. Aztán kifizet 12 ezret és megtudja (ha egyáltalán válaszol neki a nő, nem instant unmatch), hogy "bocsi, véletlen volt, a képeket akartam megnyitni/visszalépni az Android/iPhone főmenüjébe."

2023. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 köszi szépen :))
2023. jan. 9. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Semmi értelme ezeknek, senki nem tud valójában érdemben ismerkedni ezeken a helyeken.
2023. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Óh, üdv a klubban tesó. :D Ha ezt rossznak tartod, van egy még rosszabb hírem, még ha lenne is match-ed, akkor se biztos, hogy válaszolnának!


Én írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De ez semmi, most épp nekem is 2 match-em van (3. kamus ázsiai), ebből 1 válaszolt 1-et, a másik semmit. De mikor 10 match-em volt (ami még mindig nagyon kevés több heti tinder után), akkor se lehetett kb. a harmadukkal beszélni. Vagy ha lehetett, eltűntek. Vagy egy illető tavaly brutálisan olyan szinten a közöset kereste, hogy mi az, hogy én már nem számítógépes játékozom, vagy ha tetszneke bizonyos képregényes filmek, nem pont azok, amik neki. :D Csak arra várt, hogy kimondhassa, semmiben nem hasonlítunk.


Amúgy tavaly ilyenkor ott ismertem meg valakit, csak sajnos eldobtam. Alsó hangon 120 kiló volt, ha nem több. Gondoltam, ennél azért legalább jobbat érdemelnék. Azóta se semmi, mondhatni >>megátkozott<<, bár nem hiszek benne, mégis van benne valami diabolikus.

2023. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
7-est miért pontoztátok le ti feminista d.gök? Na ti is válogattok és nem mindenkivel álltok szóba. Nagyon válogatósak lettetek és el lettetek szemtelenedve! Mi pasik is válogatunk de nem olyan drasztikusan mint ti. Nekünk olyan nő kell aki odafigyel magára és tud őszintén szeretni. Ti nektek meg olyan pasi aki magas legyen, ne legyen nagyon vékony vagy kövér sem, ne anyucival éljen a mamahotelben vagy apucival a papahotelben hanem saját lakással rendelkezzen, legyen autója és jól kereső munkahelye. Hasonlítsuk csak össze a 2 elvárást! Inkább ne! ;) Aki titeket szidni mer azt állandóan lepontozzák mer ugye a feminizmus joga titeket véd ami mögé mindig ügyesen elbújtok és összegyűltök aztán sokan egyszerre elkezditek a pasikat meghazudtolni és gyalázni. Ez a feminizmus és egyenjogúság nagyon tönkretette a bolygónkat. Jobb volt régen amikor még mindenkinek a társadalomban megvolt a rangja nem úgy mint most.
2023. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

8.

Ezt most tényleg úgy érted, hogy jobb lenne ha úgy mennének a dolgok mint régen mikor egy nőnek kényszerűségből (társadalmi elvárás, túlélés) mindenképp össze kellett adnia magát egy férfival akkor is ha szívesebben lett volna egyedül? És ezt így nem is szégyelled??

2023. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, akik leírjak az igazságot állandóan le lesznek pontozva
2023. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!