Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme szóba állni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme szóba állni a nőkkel, ha úgyis otthagynak egy jobb lehetőségért cserébe az első adandó alkalomnál?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 01:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy Kérdező? Hány éves korosztály lenne az érdeklődési körödön belül?


Mindenki a "túlélést" veszi figyelembe szerintem. Ez nemtől függetlentől igaz, nem szükséges nőnek születni ehhez.

2022. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Mi értelme kérdést kiírni, ha úgysem érdekel a válasz és a saját agybeteg konteóidat hajtogatod csak?


Ha pedig csak olyan lotyók számítanak neked nőnek, akik élősködnek rajtad és lecserélnek, ha jön egy olyan, akiről több bőrt lehet lehúzni, akkor lehet el kellene gondolkodni azon, hogy mennyire elbaszott az ízlésed.


Én nem hagytam még ott férfit egy másikért, csak azért, mert a kapcsolaton belül voltak olyan problémák, amikkel nem tudtam együtt élni olyannyira, hogy szívesebben voltam szingli inkább. De én nem számítok, nekem nincs a pofámban 5 mili hialuronsav és 400 köbcentis tőgyeim sem, amikkel kelletem magam a magadfajta szánalmas csőcseléknek instán.


Szívesen!

2022. dec. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
.takotagam ketézzeré lój ygoh trézA
2022. dec. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
A nő nem hagy ott ok nélkül, csak ha f*sz vagy! Ez inkább a férfiakda jellemző viselkedés
2022. dec. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

"A nő nem hagy ott ok nélkül, csak ha f*sz vagy! Ez inkább a férfiakda jellemző viselkedés"


Hát persze, hát persze...


Ezer meg ezer oka lehet annak, ha valakit otthagynak. És mindkét nem lehet brutálisan nagy faß, ez nem a férfiakra jellemző egyedi tulajdonság.

Sőt, van hogy minél nagyobb szarrágó vagy annál jobban vonzod a nőket és vannak olyan nők akiket még leköpni sem lenne érdemes, annyira visszataszító a viselkedésük mégis rengeteg pasi a lábuk előtt hever.


A társkeresésben egyetlen dolog számít: a biológia ( az ösztönök). Itt nincs racionális magyarázat, hogy ki miért lesz szerelmes kibe, ki fog neki tetszeni és ki nem. Amikor racionális alapon dől el a "társ"keresés, akkor meg mindenki ki van akadva, pedig pl. ilyen dolog amikor a csaj csak a pasi pénzéért van vele. Holott ha belegondolunk ez pusztán jól megfogható, racionális döntés miatt van így, nincs se kémia meg vonzalom meg hasonló szarságok.

És ezzel most nem akarom az aranyásást védeni, ez csak egy logikus következtetés.

2022. dec. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Legyél te a legjobb lehetősége,tapasztalat hogy kicsit munkaigényes dolog. Nem lehet ellustálkodni.
2022. dec. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy az első adandó alkalommal keresnek valakit, aki többet költ rájuk, de nézd a dolog pozitív oldalát: megszabadulsz egy anyagias macától, és míg együtt voltatok, szexeltél egy párszor.
2022. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Miert kell szereotipiakban gondolkodni?
2022. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11%

#5

Ez igy hulyeség! En pl nem tudok vonzódni egy csóró pasihoz. Semmilyen szinten

2022. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem hagyna el, ha többet nyujtanál, ha szeret téged.

A pénzehes nők alapjaraton figyelembe se vesznek ha csóró vagy, jó reggelt!

2022. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!