Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek neki mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki mégis?

Figyelt kérdés

Az elején annyira jó volt. Folyamatosan hangoztatta mennyire olyat keresett mint én, mellettem önmaga lehet. Több hónap után mondta hogy mégsem engem keres…semmi indokot nem tudott mondani. Azt mondta a világ egyik legkedvesebb embere vagyok, de nem tudja megadni azt a törődést amit èrdemelnék (szex velem volt elvileg a legjobb) kapcsolatot se akar és nem biztos hogy rám vágyik


Kérdem én: miért nem adott nekünk esélyt?

Hogy változik meg rólam a véleménye ilyen irányba? Annyira hittem bennünk, annyira kölcsönös volt sokáig

Részleteket nem akarok írni de 2-3 hónapig nem találkoztunk de tartottuk a kapcsolatot. Azt se várta meg hog esetleg közelebb kerüljünk ha hazaértem (1 hónap kellett volna)


Nagyon szégyellem de annyira megvisel hogy mindennap bőgök

Nem tudok másra koncentrálni, minden gondolatom felemészti a miértek


Miért múlt el ha annyira szenvedélyesen és szívből erezte az elején? Nem volt kapcsolat…mert nem akart, én se , de én komolyabbra akartam vinni


Kiderült már egy két hónapja érzi csak valahog nem sikerült a szemembe mondani…en meg alig vártam hogy hazamenjek és lássam



2023. jan. 9. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Beijedt, vagy van neki más
2023. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem volt neki senki. Teret adtam neki, hagytam az érzelmi részt sose beszéltünk róla a táv miatt, hagytam élni és azt mondta túltörődő vagyok mint amit igényelne

Én ebben nem hiszek, mivel nem us találkoztunk, és a természetesen jövő kedvességem nár a legelejetol is meglepte

Egyszerűen semmi kézenfoghatot nem tudott mondani

2023. jan. 9. 22:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem találkoztatok akkor gondolom most realizálódott benne a kapcsolat komolysága amire nem volt felkészülve. Amíg csak a neten ismerkedtek az virtuális így nincs tétje nagyon.
2023. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elotte egy fel honapot osszejartunj csak en egy idore elmentem kulfoldre, most jottem volna haza

Nagy fellangolas volt az eleje, meg is latogatott

2023. jan. 9. 22:19
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Sally Argow: Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak? c. könyve pontosan a te esetedről szól. Olvasd el.
2023. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Bizonytalan magában ezért inkább kihátrál, én is mindig ezt csinálom mert nem merek érzelmileg kötődni.
2023. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Plátói volt számára. Van ilyen, sajnos eléggé fájdalmas, mivel keresed az okokat, miközben azt súlykolod magadba, hogy te vagy a rossz, te vagy a hibás, te rontottál el valamit, valamit nem tudsz, amit más tud. És örlődsz, sírsz, rossz kedved van, letargiás, apátiás vagy stb..

Majd jobb lesz amúgy idővel, 1-2 hónap és nevetni fogsz azon, hogy mit ettél azon a valakin.

2023. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos elég gyötrelmes dolog, én is voltam ilyenben… elég nehéz ebből kijönni, nekem is hosszú folyamat volt.


A végeredmény ugyanaz marad, benne nem alakult ki az a mindent felülíró dolog, mint benned.


“ Kérdem én: miért nem adott nekünk esélyt?”


Adott, mert ismerkedtetek, de rájött, hogy benne ne teljesen őszinte a dolog feléd. A fellángolást könnyen össze lehet keverni a szerelemmel. Szerintem ez történt.


Ha esélyt ad, és utána mégsem változik, akkor arra mit mondasz? Megadta az esélyt, és mégsem mély. Nem tudsz mit tenni. Vagy akkor kényszeríteni kellene?! Vagy bejjebb leszünk azzal, hogy “akkor minek mondta az elején”… “minek hazudott”… stb.


Annyit hadd mondjak tapasztalatból, hogy nem ő az egyetlen nő/férfi (nem derült ki a leírásodból hogy melyikőtök melyik), ki lehet ebből gyógyulni, még ha most úgy is tűnik hogy ez ma lehetetlen. Én is ezt hittem, sok idő kellett, de ma már jobbnak tartom hogy nem jött össze… olyannal lennék, aki csak az elején tűnt jónak, aztán húzza a száját, hogy unja az egészet, minek vagyunk együtt. Nem hinném hogy ez neked jó lenne. Inkább erre gondolj!

2023. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fellangolas.
2023. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezt már egyszer kérdezted nem?
2023. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!