Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek neki mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki mégis?

Figyelt kérdés

Az elején annyira jó volt. Folyamatosan hangoztatta mennyire olyat keresett mint én, mellettem önmaga lehet. Több hónap után mondta hogy mégsem engem keres…semmi indokot nem tudott mondani. Azt mondta a világ egyik legkedvesebb embere vagyok, de nem tudja megadni azt a törődést amit èrdemelnék (szex velem volt elvileg a legjobb) kapcsolatot se akar és nem biztos hogy rám vágyik


Kérdem én: miért nem adott nekünk esélyt?

Hogy változik meg rólam a véleménye ilyen irányba? Annyira hittem bennünk, annyira kölcsönös volt sokáig

Részleteket nem akarok írni de 2-3 hónapig nem találkoztunk de tartottuk a kapcsolatot. Azt se várta meg hog esetleg közelebb kerüljünk ha hazaértem (1 hónap kellett volna)


Nagyon szégyellem de annyira megvisel hogy mindennap bőgök

Nem tudok másra koncentrálni, minden gondolatom felemészti a miértek


Miért múlt el ha annyira szenvedélyesen és szívből erezte az elején? Nem volt kapcsolat…mert nem akart, én se , de én komolyabbra akartam vinni


Kiderült már egy két hónapja érzi csak valahog nem sikerült a szemembe mondani…en meg alig vártam hogy hazamenjek és lássam



2023. jan. 9. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én fürdőszoba takarítás közben jöttem rá, hogy ki kell nekem úgy igazán tiszta szívből. Lehet ez nálad is segítene.
2023. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Túl érzekmes vagy. Férfiként már nem kellene bőgni főleg egy ilyen rövid ismerkedős kapcsolatnak nem nevezhető dolog miatt.
2023. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na ki lett már takarítva a fürdő?
2023. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Adott neked esélyt de rájött hogy nem téged keres. Erről ő nem tehet és ezt nem lehet erőltetni.

Benne elmúltak az érzelmek, az elején pláne nem tanácsos a többhetes, többhónapos távolság, akkor alakulnának ki a mélyebb érzelmek.

2023. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!