Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetovált nők tetovált férfiakk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált nők tetovált férfiakkal szoktak összeállni és általában tetovált utódaik lesznek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Egy sárkányból meg egy nonfiguratív tetkóból lesz a gyereknek a hátán egy unikornis. 🤦
2023. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem "törvényszerű".Hogy a gyerek is tetováltatni fog, ha a szülei tetováltak. Meg pl én sose tetováltatnék, de volt már teletetovált pasim.
2023. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Thehehehe :D Milyen lehet az a világ, ahol ezt a kérdező komolyan is gondolja, és nem csak egy troll...


Volt egy fantasztikus-történet, abban volt egy faj/népcsoport, ahol tényleg tetkókkal születtek a gyerekek, ráadásul az érzelmeiknek megfelelően kavarogtak rajtuk az ábrák. Mivel ilyen indián-jellegű társadalmat alkottak, általában csak gatyát hordtak, így sokszor kitért az író arra, hogy amikor "idegállapotba kerül" pl. a törzsfőnök, akkor szinte követhetetlenül változtak rajta a tetkók.

2023. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze, ha esetleg nem tetkóval bújna ki akkor meg egyből viszik is a tetoválószalonba 🙂
2023. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem tetoválással születnének az utódaik, de mennyi esély van rá, hogy 18 éves koruk után ők is kövessék a családi hagyományt?
2023. jan. 10. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Remélem nulla, nem szeretnék tetovált unokát.
2023. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Persze ha egy fehér egy színesbőrű vél jön össze akkor tehén foltos lesz a baba:-)
2023. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van 3 tetoválásom. Kb 10 éve lett meg az első. Jelenlegi párom az első, akinek tetkoi vannak.
2023. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rajtam van több is, barátomon egy se, ő kifejezetten szereti rajtam.
2023. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3 Ú, érdekesen hangzik, ennek mi a címe?
2023. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!