Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró ok rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró ok rengeteg nőnél ha a férfinak nincs jogsija?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 15:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%
Nálam nem az.
2023. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem akarok tömegközlekedni és azt se, hogy engem nézzen taxisofőrnek, mert nekem van autóm.
2023. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
18%

Miért kizáró ok rengeteg férfinél a túlsúly?


P.S.

Azért, mert nem fogok senkit fuvarozni! Nekem van autom, legyen a pasinak is! Egyebiránt, szeretnék gyereket, ha nincs jogsid, nem lehet...

2023. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon erősen kétlem, hogy pont emiatt hasalnál el a csaj előtt. Ott valami más gebasz lesz nálad.
2023. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
60%
Akik lepontoznak, azt gondolják, hogy ettől más lesz a véleményünk?
2023. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Emiatt hasaltam el. 2. randin mondtam neki, amikor latta hogy nem autoval mentem hanem vonattal. Elmondasa szerint meg nem volt dolga jogsi nelkuli ferfival es ez neki fura
2023. jan. 16. 15:25
 7/47 anonim ***** válasza:
17%

6

Mert tenyleg az!

2023. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Amiért egy állásnál is. Nekem nőként nincs jogsim, nem azért, mert szellemi fogyatékos vagyok letenni egy kresz vizsgát, hanem mert nem szeretek vezetni, annak meg nincs értelme, hogy van egy jogsim, amit 5 évente használok.


Vannak olyan állások, amiknél ez elvárt, mert a cégnek olyan tervei vannak velem, amihez nekem a munkám során fuvarozni/mozogni kell (gondolom). Na most, ilyen helyre eleve nem szeretnék menni, mert a munka jellege sem tetszene, mivel nem szeretem, ha ilyenek miatt kell ugrálnom.


Ettől függetlenül mindig volt állásom és mindig is lesz.


Ugyanezt gondolom a párkeresésről is. Akinek nincs jogsija, annak okkal nincs és eddig is élt egy (kocsimentes) életet. Szerintem ebbe az életvitelbe érdemes partnert keresni, nem kényszeresen megfelelni valaminek, amivel nem is tudsz azonosulni. Keress egy olyan partnert, aki szintén inkább repülővel, busszal, vonattal közlekedik és maga sem szeret a vezetéssel bajlódni, stresszelni. Vagy eleve otthonülő, ezért nincs igénye a folyamatos furikázásra. Van egy csomó ilyen ember is, nem kell azoknak pitizni, akivel nem is hasonlítotok.

2023. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt valaki kérdezné, hogy honnan tudom, hogy nem szeretek vezetni: apám 16 éves korom óta azon volt, hogy kisajtoljon belőlem egy jogsit, mert neki megvan minden kategóriára. A szántóföldek közötti földúton kellett vezetnem meg egyéb kihalt helyeken. Nem voltam jó táptalaj a projektre.
2023. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
En 28 vagyok, a csaj 22. Jo, hat ja, ennyi idosen plane igencsak fullos nokent lazan megteheti hogy kiszor engem amiatt hogy nincs jogsim
2023. jan. 16. 15:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!