Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha kb ekkora egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kb ekkora egy nő melle az nálatok kizáró ok?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 8. 09:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem nagyobb didkó az ideálom nőn, de semmi sem kizáró ok csak egy szorzó.
2023. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Aki szétkondizza az életét vagy fut annak tűnik el. Inkább legyen ilyen mint, hogy miután elfogy varrat magának.
2023. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Ellenkezőleg
2023. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem, egyáltalán nem kizáró ok. Volt egy ehhez hasonló, jó, talán egy kicsivel, egy icipicivel volt nagyobb neki, de társult hozzá egy nagyon arányos tini alkat és összképileg még illet is hozzá a kicsi mell. A képen látható nő, nagyon masculin, nem szívesen találkoznék össze vele éjjel egy sikátorban, még a végén megdugna.
2023. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Nekünk nem olyan fontos a mellméret, mint nektek a péniszméret.
2023. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Ezen a képen azért kicsit más, ez a nő valóban úgymond sportos kicsit túl edzett, így egy kissé a mellei is másképp állnak.


viszont alapjáraton nincs gondom a kisebb mellekkel-. Fontosabb számomra, hogy ne legyen túlsúlyos.

2023. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Épp ellenkezőleg, nekem mindig a kicsi, formás cicik jöttek be.
2023. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha mammográfiás műszer lennék akkor elutasítanám, de mivel férfi vagyok ezért a tapizásnál beérném egy sóhajjal!
2023. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Ha mellé tennénk egy mellesebb nőt az utobbin ezer lájk lenne az előbbin meg 2.

Mas nők viszonylatában nem őt fogja választani senki.

Jobb ha egyedul pasizik egy ilyen es nem a mellesebb bnőivel mert akkor esélye nem lenne.

2023. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus, nekem tetszik.
2023. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!