Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért nem jó ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért nem jó ismerkedéskor az átlag melós aki él szerényen a kis garzonjában vagy faluszéli házában?

Figyelt kérdés

Miért akarnak sokan a barátnőik után menni ha már nekik tehetős pasija van, akkor neki is ilyen kell, ha már nyaralni ilyen meg olyan szigetekre vitte a pasi, akkor őt is vigye el karibi álomnyaralásba.

Csak sajnos ebben az országban nagyon kevés az olyan férfi aki ezt megteheti.

Miért keresik ennek ellenére az ilyen férfiakat a nők?


2023. jan. 18. 23:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Aki szép, fiatal, az megteheti. Aki meg ronda, az meg nem teheti meg. Ne általánosíts, és a saját szintedhez megfelelő nőt keress.
2023. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

Mert en nem atlag melos vagyok egy szereny falu szeli putriban, szoval nem kell az olyan ferfi.

Ha en vittem annyira, hogy el tudom vinni a sajat seggemet nyaralgatni, az a minimum, hogy ez a ferfire is igaz legyen.

De nyugodtan kereshetsz baratnot a falubol, az egyszerubb lanyok kozott, Marcsa Mucsarocsogerol ritkan szokott karibi nyaralast elvarni, mert fel sem fogja, hogy ez barkinek is beleferjen, neki jo leszel te is.

2023. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Többnyire, mert nehéz úgy családot alapítani.


Nekem fontos, hogy a párom okos legyen, ambíciózus, legyen benne tudásvágy és szeresse a munkáját. (ebbe egy tanár is belefér)

Meg én városban szeretnék élni és pár évet (msc) külföldön is eltöltenék akár.

Nem szeretném, hogy kisebbségi komplexusa legyen a páromnak, mert pl magasabb a végzettségem vagy mert többet keresek (sokaknak van, persze nyilván nem mindenkinek)


Rengeteg oka lehet. És rengeteg kivétel van. Mindenki úgy keres párt, ahogy szeretne.

2023. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

"Csak sajnos ebben az országban nagyon kevés az olyan férfi aki ezt megteheti."


Ez mondat jelzi pontosan, mi a fő baj veled, meg a magadfajtákkal, kérdező. Nem az a baj, ha szegénységben él valaki, hanem az, ha a szegénységet a fejében hordja, és viszi mindenhova magával, ahová csak megy. Mondjuk nagyon kíváncsi lennék arra, felfogod-e egyáltalán, hogy mire akarok kilyukadni.

2023. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Milyen magamfajtákkal?

Több millió minimálbér körül kereső ember van az országban, ennek fele férfi.

Csak egy kis része a lakosságnak tud elmenni nyaralgatni, főleg karib térségbe, mégis sok nő ismerkedéskor ezt alapnak várná el?

De mégis hogyan, miből?

2023. jan. 19. 00:13
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki azt vár el, amit szeretne. Legfeljebb egyedül marad. De ez a joga megvan mindenkinek, nekem is, neked is.
2023. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
#5: és mondd, miért foglalkozol azokkal a nőkkel, akik ezt elvárják? Ők emiatt nyilván nem a te kategóriád.
2023. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
#7-es és #4-es voltam: ahogy sejtettem és előre megmondtam, a kérdező #5-ös hozzászólása egyértelműen bizonyítja, hogy a lényegét annak, amit a #4-esben írtam, képtelen felfogni.
2023. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként a szegény gondolkodásmód létező jelenség.(már gyerekkorban is, amikor mindenki ugyanolyan szegény, legfeljebb a szülei gazdagok)


Pl a gazdag gondolkodású, ha több pénzt szeretne, akkor a bevételeit növeli, míg a szegény gondolkodású a kiadásait csökkenti.

2023. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Általában kiderül hogy nem igazán szerények szerintem, hanem nagyon büszkék magukra és az életformájukra, ha van igazán szerény ember aki szerint máshogy is lehet élni mint ő, az biztos hogy nagy előny.
2023. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!