Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben átlag alatti vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben átlag alatti vagyok, észre sem vesznek a nők, viszont ha totál szemből csinálok magamról képet akkor elég jól nézek ki, így online ismerkedéssel nincs gond. Ez annyira elkeserít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 21:43
 1/8 Belle Rose ***** válasza:
87%
Hát örülj neki, hogy legalább szemből tudsz készíteni előnyös képet. A személyiségeddel kell igazán megfognod a másikat, hogy élőben se legyen majd gond.
2021. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig szerencsésebb vagy mint én. Nekem fényképen van olyan fejem, hogy még én is megijedek tőle. Pedig élőben nem vagyok egy csúnya ember. De így esélyem sincs online ismerkedni.
2021. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én meg mindenhol g..irusnya vagyok, képen, élőbek, TV-ben, drónfelvételen, mindenhol.
2021. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindig egyenesen elore nezz, sose fordits oldalt a nonek
2021. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát az azért elég jó. Én semilyen trükk, vagy praktika bevetésével sem vagyok érdekes a nők számára. Akármilyen pózban, bármilyen irányból rusnya vagyok.
2021. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

3

Szoktál tv-ben szerepelni?

2021. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Így nincs értelme online ismerkedned, mert előbb-utóbb úgyis találkozni fogtok, és akkor kiábrándul belőled a nő. Felejtsd el a nőket, vagy járj prostikhoz!
2021. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is gond. De nekem pl. olyan a fejem, hogy minden szelfin úgy nézek ki, mint egy morcos körhintás roma bácsi az esti műszak után. :D (Pedig csak sokat voltam napon idén nyáron)

Ha messziről fotóznak, jobban hasonlítok magamra, "barátságosabb" vagyok.

Nincs is fönn képem.

2021. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!