Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs autóm akkor kispályás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs autóm akkor kispályás vagyok az insta féle menőbb csajoknál?

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2023. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer érteném meg, hogy mit eszik bárki is ilyen sekélyes, anyagias, kétbites ribiken…nálad sincs magasan a léc.
2023. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A hétköznapi pl irodai melós nőknek nem kell autó?
2023. jan. 20. 07:40
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
De kell...
2023. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor hol és kinél próbálkozhatok 40 éves férfiként, autó nélkül?
2023. jan. 20. 07:52
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Én hétköznapi irodai melós nő vagyok. Jogosítvánnyal rendelkezem. Volt autóm is, csak eladtam, mert szinte soha nem használtam (fővárosban lakom). Lett közben egy párom, akinek még jogsija sincs. Nem mondom, hogy néha nem kellene az autó, kb. évente kétszer. De amúgy tök jól megvagyunk nélküle. Ennyi pénzt még soha nem spóroltam meg.


Nekem az autó egy eszköz, amire vagy szükségem van, vagy nincs. Semmi több. Vigyen el a-ból b-be, de ennyi. Hogy az egy Suzuki vagy egy bmw, az nekem teljesen mindegy. Nálam ettől a férfi nem lesz érdekesebb.

2023. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Viszont sok minden mas kell, amit autoval nem leher kompenzalni.
2023. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te mivel foglalkozol?
2023. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki instán magamutogató, megjátszott, tökéletes életű barátnőt akar, annak ugyanolyan felszínes, megjátszott tökéletes élettel kell rendelkeznie.
2023. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok instás cicababa. Nem volt autom soha bár a jogsit megcsinaltam. Egyetlen, bocs 2 páromnak volt autója de nem ezért voltam velük. Pénzük meg kevesebb volt mint nekem. Ugyhogy akinek a menő instas csajok kellenek és nem tud nekik szintet hozni az itt rinyál.


N

2023. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!