Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy jól karban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy jól karban tartott, fiatalos, 40 éves férfivel, akinek van egy 20 éves lánya és egy 2 éves unokája?

Figyelt kérdés
A lánya már férjnél van és külön élnek. 2-3 hetente átjönnek látogatóba és hozzák a gyereket is.

2023. jan. 21. 15:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

Jaj ezt így megmondani elég nehéz. Nem mindegy hogy a külsőd mellett milyen a személyiséged. Van e olyan anyagi hattered ami nem megy pl a későbbiekben a kapcsolat rovására. Gondolok itt arra, hogy máról holnapra élsz és mindig ki kell segíteni valamennyivel. Vagy van normális munkád, normális anyagi háttered. Szerintem ezt egy normális ember mind mérlegeli mikor beleket egy kapcsolatba. És még sokat lehetne írni de már nem folytatom mert nem szeretek annyit pötyögni.


N

2023. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a kor nem lenne akadály, idén leszek 29, viszont nálam alap, hogy gyerekessel soha nem kezdek. Nyilván ez egy fokkal jobb, hogy a gyerek valójában már felnőtt és önellátó, de így hogy ott az unoka is, nem. Semmi kedvem/idegrendszerem kis kölkökhöz.
2023. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Nem akarok se saját gyereket, se másét, akkor sem, ha már felnőtt, önálló.


36/N

2023. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

42 éves vagyok, egy tízévessel és egy kisbabával. Nekem is lelombozó lenne ahogy a 10-es is írta, hogy felnőtt gyereked és unokád van 40 évesen.

Pláne az lett volna 38 éves koromban amikor szabad voltam és megismertem a második férjem (ő egyébként fiatalabb nálam, most 31).

2023. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%
A gyerek minden körülmények között kizáró ok. Akkor is, ha önellátó. Az meg valóban lelombozó, hogy a gyereked kvázi gyerekként szült, te pedig 40 évesen már nagypapa vagy. Nekem speciel 2-3 hetente sincs kedvem egy kisgyerekhez.
2023. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem meg tök menő, hogy már nagypapa vagy. Manapság sajnos nagyon kevesen látják az ükunokáikat vagy a szépunokáikat, mert hiába élnek már tovább az emberek, de olyan sokáig halogatják a gyerekvállalást. Sokszor már a dédnagyszülővé válás sem adatik meg sokaknak.


Én is már szerintem nem fogom ismerni egy ükunokámat vagy szépunokámat sem.

2023. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Az sem mindegy te milyen partnert keresel? 20as éveiben vagy 30as éveiben járó hölgyet, esetleg korodbelit? Gyermekes vagy gyermektelen aki esélyesebb? Ezek is számítanak szerintem.
2023. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Pasi vagyok, és azt a 20 éves lányt megismerném. :P
2023. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nagyon bonyolult.Kihagynám
2023. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
38 éves vagyok egy szintén 2 évessel. Elég furcsa lenne hogy neked az unokád ennyi. Házasság esetén mi is lenne a 2 gyerek egymásnak? Az enyém az unokád nagynénje? Na és egy közös? XD
2023. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!