Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy jól karban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy jól karban tartott, fiatalos, 40 éves férfivel, akinek van egy 20 éves lánya és egy 2 éves unokája?

Figyelt kérdés
A lánya már férjnél van és külön élnek. 2-3 hetente átjönnek látogatóba és hozzák a gyereket is.

2023. jan. 21. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Ha 30 év feletti lennék, akkor igen.
Nem.
38 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Mindenre van példa. Elvált, önálló egzisztenciája legyen, és ne tőlem várja, hogy majd a gyerekei helyett én leszek 20 év múlva az ápolója.

Ne akarjon hozzám költözni, hogy a sajátját átadja a gyerekének.

Én most valós példákat hoztam fel.

2023. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%

Persze! Az elvált faszikkal általában ha van baj, akkor az a baj, hogy viszonylag keveset keresnek és abból viszonylag sokat oda kell adniuk gyerektartásra, tehát a saját életükre vagy egy új párral való élet kialakítására már nem marad pénzük.


Persze amit az 1-es írt azok is lehetnek problémák, de alapvetően amiket leírtál azok nem red flagek.

2023. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Eleinte a kérdés kémia van e egyáltalán. Aztán mit lehet veled kezdeni, miben vagy jo mik az erősségeid.

Aztán azok tükrében jön a dontes arrol hogy a háttered el lesz e fogadva, vagy nem.

2023. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Jopasinak nem baj ha van nagylánya stb, de nyomi pasiknak minden baj akármilyen csomagja van.
2023. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

34 vagyok , gyermektelen

Nekem nem lenne gond. :)

2023. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Senki unokáját nem pesztrálom, még három hetente sem.
2023. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%

Persze, ez nem akadály. Kissé fura, de nem lenne gond.

Bár ha igy kiemeled hogy fiatalos, akkor gondolom nem az én korosztályomat keresed :D

Meg amugy is van párom, de ha nem lenne

38n

2023. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%
Én pesztrálnám az unokádat, ha szingli lennék, és összejönnénk, ez nem lenne hátrány.
2023. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nekem idos. 30 vagyok, altalaban 25-30 kozottiekkel randizom, 32 volt a max.
2023. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
40 eves no vagyok ket kisgyerekkel. Az hogy te mar nagyapa vagy, elegge lelombozo...
2023. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!