Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetem után hol/hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ASDERLOW kérdése:

Egyetem után hol/hogyan lehet új embereket megismerni? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Egyetem alatt volt egy hosszabb kapcsolatom, majd miután annak vége lett ment a bulizás ezerrel, csajok egymás után, de egyikkel sem volt komoly kacsolat. Majd beléptem a munka világába. Vannak barátaim, csak ezek izolált barátok akikkel egy-két hetente találkozunk, ergó nincs egy nagyobb összeszokott társaság. Azt kellett észrevennem, hogy egyetem után nem, vagy csak nehezen lehet új embereket megismerni, hozzátartozik a sztorihoz, hogy én a végletek embere vagyok, eleinte csendes, viszont ha látom hogy egy hullámhosszon vagyunk akkor gyorsan kinyílok. Kicsit fárasztó, hogy mindenhol azt írják, hogy kezdj el egy új hobbit vagy menj ide, menj oda. Nem szeretnék csupán párkeresés miatt elkezdeni egy hobbit ami valószínűleg nem is érdekel igazán. Bulikba/kocsmákba azt látom, hogy egy helyen van sok kis izolált csoport, akik nem igazán fogadnak be idegeneket, szóval a "kocsmai ismerkedés" sem a régi már. Online társkeresésbe bele se kezdjünk, szerintem nagyon nagy zsákutca, kontraproduktív. Amúgy sem volt soha sikerem a Tinderen se, volt elég sok matchem, csak válaszra nem méltattak, pedig nagyon nem szia/mizu üzeneteket küldözgettem. Nem vagyok ronda, egy Chad-nek se mondanám magam, ha pontozni kellene akkor egy 7-est adnék magamnak. 27 éves srác vagyok, van egy saját Bp-i lakásom, autóm, egy német multinál vagyok pénzügyes, magyar viszonylatban relatív jól keresek. Sokfelé jártam már a világban, rengeteg sztorim van, nem tartom magam unalmasnak sem. Teljes az életem, szeretem a munkámat, vannak hobbijaim, heti 5 napot sportolok, csak a párkapcsolat, ami hiányzik. Még is olyan szinten kapok 0 figyelmet a másik nem felől, hogy biztos, hogy valamit rosszul csinálok.

2023. jan. 21. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9. Én alapvetően veled vagyok (unlike a 10-es válaszoló), szóval nem ekézni akarlak, csak megmondom az igazságot.


Szerintem nem vagy olyan jóképű, ami könnyen bevonzaná a nőket és ahogy írod kopaszodni is elkezdtél már. Ez mellett a személyiséged se az a karakán, tökös, magabiztos, kezdeményező, akinek könnyen megy az ismerkedés a legtöbb környezetben. Összességében nem vagy külsőre olyan, hogy a legtöbb nő azt mondaná jó pasi, de menthetetlen sem, hiszen voltak már sikereid.


Ezek miatt nincs most sikered a nőknél ebben az életszakaszodban. Később ez már nem lesz sokkal jobb (hacsak valami csoda nem történik, de most maradjunk a legvalószínűbbnél, hogy minden megy tovább, ahogy eddig), szóval most kellene megfognod egy legalább kicsit is helyes nőt a közeljövőben, aki nem bánnád, ha a gyerekeid anyja lenne. (Ha szeretnél családot.)

2023. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"csak ezek izolált barátok akikkel egy-két hetente találkozunk, ergó nincs egy nagyobb összeszokott társaság."


Szerintem ez normális. Régi barátok közül van, akivel félévente találkozom, a közelebbiekkel havonta 1x körülbelül átlagban. A munka-életvitel(háztartás, önmenedzselés stb) világában nem gondolom, hogy a legtöbb embernek ettől több belefér az életébe.

2023. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!