Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csoportos hobbik vannak, ahol lehet új embereket megismerni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Ott van például a kocsma. Most hirtelen más nem jut eszembe.
2021. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Túrázás!
2021. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen a tánc, most indulnak tanfolyamok, csak párt kell hozzá találni.
2021. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csoportos edzések. Most nyitnak újra a termek, sok edző épít maga köré összeszokott csapatot fb csoporttal, közös iszogatással, programokkal. Keress pl egy crossfit termet.
2021. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanulás. Jó, nem hobbi, de fogd fel annak. Rövid kurzusok egyre magasabb szinten, általában újabb és újabb arcokkal. Akinek van rá pénze, szerintem szuper ismerkedési lehetőség.

Ennél jobb, ha tényleg van egy hobbid, mert ha abban találsz párt, akkor valószínű nagyon összeillőek lesztek.

Pl. ilyen vegetáriánus/vegán főzős csoportokban biztos nagyobb eséllyel talál valaki magához illőt, illetve olyat, aki nem kap infarktust attól, hogy bemegy az ágyba a macska, stb...stb...

Hát túl sok lehetőség nem jut eszembe sajnos, de ennél azért biztos több van.:)

2021. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kutyasétáltatás
2021. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3: ha te magad nem évezed, nincs hozzá érzéked egy erőlködés és kínszenvedés lesz. Egy barátom járt vagy 2 évig, nem lett onnan párja.


#4: A nők nem utálják, ha lenge edzőcuccban bámulják őket a pasik, vagy annak kapcsán kezdenek ki velük? (Persze csak haa pali nem az edző, őrá mindenki bukik...)

2021. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: direkt ezért írtam az edzésen kívüli csapatépítő találkozókat. Normális helyen az edzés alatt tényleg edzés megy, pont nem érdekel, ki bámul közben, mert az életemért küzdök. De csoportos is, hobbi is, közösséget alkot és jó előszűrő ahhoz, hogy hasonló érdeklődésű embereket ismerj meg. Ja és nem vagyunk 15 éves ciki lánykák, hogy kollektíve az edzőre csorgassuk a nyálunkat, legalábbis én ritkábban látom ezt, mint gondolnád.
2021. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os jót mond, felénk is vannak kutyasétáltós csoportok. Falkasétának hívják. Szerveznek ilyet kutyasulik is jó pénzért, de vannak ingyenesen összeállt csoportok is.

Aztán kutyaiskolában is lehet ismerkedni.

Ezek szuper helyek arra, hogy kutyásak egymásra találjanak.

Nyilván aki nem túl nagy állatbolond, az ne itt keresgéljen.

2021. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,én imádok táncolni. A volt párommal jártunk is, csak szegénynek nem igazán ment, így abba kellett hagynunk.
2021. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!