Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 25 és 30 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 25 és 30 év közötti tetoválatlan nők?

Figyelt kérdés
Mostanában nem láttam egyet sem. Tetovált nő nekem nem kell.

2023. jan. 21. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 25-30 évem között csináltattam mind a négy tetoválásomat. 😄 Imádom őket, számomra egyéni jelentésük van. Szeretnék egy ötödiket is, mivel a kislányom megszületett és az első szívhangról kaptam ultrahang fotót. Azt szeretném magamra varratni. Szerencsére a férjemet nem érdekeli annyira ez az egész, hogy ez minősítse a kapcsolatunkat meg a házasságunkat. Vicces is lenne. 😄
2023. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Én éjjel nappal piercinges, tetkós csajokat dugnék, nyalnék :)
2023. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!