Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen igényei/elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen igényei/elvárásai vannak társkeresésnél külsőleg és belsőleg egyaránt?

Figyelt kérdés

Mindenkinek ilyen nehézkes a társkeresés mostanában?

28 éves vagyok, 183 cm. magas, átlagos/sportos testalkat, hobbim az autózás, motorozás, és a futball. Van tetoválásom, de nincs túltolva, csak 2 darab van. Egyedül élek,mióta vége lett egy 3 éves kapcsolatomnak.

Az én női ideálom kinézetre, 160-175 cm. közti magasság, hosszú haj, hajszín szinte mindegy, legyen ápolt, és ne legyen agyon piercingezve. Belsőre pedig legyen kedves, őszinte, hűséges.

Ezek nagy elvárások szerintetek? Szerintem nem, mert mindenben csak az átlag, nincs átlag feletti igényem, de javítsatok ki, ha tévedek.

Nektek mi az ideálotok? Nektek is nehéz párt találni? Jöhet férfi, női válasz is. Köszi!:)



2023. jan. 21. 19:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak annyi elvárásom van hogy legyen vékony és kedves.
2023. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ja igen, első, azt kihagytam. Én is inkább a vékonyabb, vagy átlagos testalkatúakat szeretem, a kor pedig 20-30 között kb.
2023. jan. 21. 20:01
 3/36 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nálam sose volt sablon. Mindig egyedileg dőlt el,nem szeretem mereven kezelni a dolgokat. Annyi,h ne legyen egészségtelenül túlsúlyos,legyen ápolt és legyen józan paraszti esze, és empátiája. Igazából ennyi.
2023. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
27%
Szeretem ha hosszú műkörmei vannak a lánynak, hosszú haj, szem mindegy, arc mindegy, benső mindegy, popsi kerek, cici nagy kemény. Nekem ennyi.
2023. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
40%

Én azt veszem észre, hogy pont a “fullos” embereknek a legnehezebb.


Én kondizok, alacsony 51 kg-s lány vagyok, jó alakom van. Van diplomám, jó az anyagi hátterem, kedves jószívű vagyok állítólag, házias vagyok…mégis sorra vége a kapcsolataimnak pár hónap után. Mondjuk nekem nagy elvárásaim vannak és ezt kevés pasi tudja megugrani. Legyen sportos, diplomás, jó anyagi háttérrel, és szerény, odaadó belsővel. Na, képzelheted, ilyet milyen nehéz találni😅

2023. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nagy elvárások szerintem. Nem írom le mégegyszer a tieid mert nekem is csupán ennyi. Maximum annyival egészíteném ki, hogy az értékrendje a régmúltat idézze ne a divatgendervonatot.

Régebben mikor rajta voltam az ügyön, totál átlag külsővel vagy az alattival nem voltam online sikeres. Személyesen még gyengébbek a képességeim és a lehetőségeim. A szerencse faktor is elengedhetetlen.

2023. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
73%

Ma már minimálisak. Ne legyen a hölgy kövér. Telt, kicsit husibb az lehet, az nekem is tetszik, olyan max 70 kiló átlag magassághoz.

Csak néha a 100 kiló körüli nők is magukat teltkarcsúnak definiálják.

Egyéb elvárásom nincs.

2023. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Egy elvárásom van a társkeresésben. Ne hazudja magát másnak, mint aki. Ezt eddig senkinek nem sikerült megugrania. Megígért mindent, hogyne akarná ő is pontosan ugyanazt, mint én, hogyne lenne pont olyan ember, aki azt tudja adni, amire szükségem van. (Nem viszonzatlanul, tettem a kapcsolataimba bőven túl sokat is, kezdve a naivitással) Aztán, amint a gyakorlatban is be kéne mutatni, jönnek a kifogások, hogy miért is nem megy mégse.
2023. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%

Nincs külső elvárás csak az, hogy nehézségek nélkül tudjunk kommunikálni, szóval jó lenne ha lenne fizikai teste, mert a telepátiám még messze nem tiszta.


Belső elvárásokat igazából már nem tudom leirni, vagy ha leirom valahogy, nem átadható általa, mit akarok, de most mepróbálom.


Szolgálja istent, mint egy tiszta nap.

2023. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mint mikor a csóringer srácok gazdagnak hazudják magukat. Aztán szex után eltűnnek.

2023. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!