Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni olyan lányokkal akik tudnak angolul?

Figyelt kérdés
Eddig még csak amerikai lányokkal ismerkedtem.

2023. jan. 26. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Britannia
2023. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És Magyarországon?
2023. jan. 26. 12:08
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Manapság elég alap dolog angolul beszélni, szóval kb akárhol.
2023. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Chaten hozd szoba, hogy megnezned az uj Marvel filmet moziban, kar, hogy szinkronosan adjak, mert utalod a szinkront. Vagy szimplan kuldj neki egy angol nyelvu Youtube videot, hogy mit gondol errol a temarol.

A reakciobol kiszurheted, tud-e vagy sem. Gyujtohely nem hiszem, hogy lenne.

2023. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Van még valaki az országban 40 év alatt, aki nem beszél legalább alap szinten? O.O Lehet, csak én élek buborékban, de mindenki, akit ismerek, megért egy videót, cikket, mémet, tudna legalább alap dolgokról kommunikálni turistákkal, stb.

Szóval itt (Budapest) szerintem jó esélyeid vannak.

2023. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
5 Sajnos van. Multkor a fogaszaton a recepcios nem ertett szot a kulfoldi pacienssel, ki kellett vele toltetni egy lapot, bekiabalt egy masik lanynak, hogy “hogy mondjak angolul a szuletesi helyet?” mire o valaszolt, hogy “birthday place? igen, az!”😂😂😂 Termeszetesen erre a kulfoldi paciens ertetlenkedett egy sort, hogy birthday or place? Viccesek voltak. Es egy egy kulturalt maganrendelo volt, Budapesten. Tegyuk hozza a lany vedelmeben, hogy elotte nemetul telefonalt valaki massal, szoval legalabb az ment neki, de az angol alap nem nagyon.
2023. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki olyan szempontok alapján választ párt, amilyen alapján csak akar, de áruld már el, hogy ez miért fontos.
2023. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Például nem tudnánk együtt még egy filmet sem megnézni, ha nem tud angolul. Szerintem konfliktus lenne így köztünk.
2023. jan. 26. 13:39
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
5. Ha azokba a sulikba járnál ami a legtöbb magyar suliba van akkor hamarabb megtanulsz angolon japánul mint angolul, legalábbis mi ezt csináltuk mivel a tanár se mindig járt be.
2023. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Ja hát én se szívesen jönnék össze egy olyan csajjal aki az ellentétem, bár szerintem elég jó arányban vannak szinkronizált filmek.
2023. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!