Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék hozzám hasonló...

Hol tudnék hozzám hasonló kalandvágyó férfiakkal, nőkkel ismerkedni? Először is barátkozni szeretnék. Olyan emberekkel szeretnék megismerkedni, akik szeretnek messzire utazni és tudnak angolul.

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 12:39
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak könyvtári gépről tudom megoldani az internetezést, mert most házfelújítás miatt szét van pakolva minden, a router is ki van kötve, szóval nem tudok a laptopomról netezni. Sajnos okostelóm nincsen, így legközelebb csak jövő héten tudok írni azoknak, akiknek felkeltettem az érdeklődését a kérdésemmel. A privátokra is válaszolok 3 napon belül, ha valaki ír, akkor elnézést kérek, hogy nem tudok rögtön válaszolni.
2021. júl. 2. 13:16
 2/35 anonim válasza:
Azért okosteló nélkül elmenni messzire utazni...
2021. júl. 2. 16:14
 3/35 anonim válasza:

Elég érdekes :D

Én biztonság kedvéért felhívnám az öreg Liam Neeson-t xD

2021. júl. 2. 18:49
 4/35 anonim válasza:
Okosteló nélkül elég hippis lehet a hangulat... Már csak egy régi VW furgon kéne😂😁
2021. júl. 2. 22:38
 5/35 anonim válasza:
angolul egyáltalán nem beszélsz
2021. júl. 2. 23:29
 6/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell okosteló ahhoz, hogy az ember utazni tudjon. Inkább pénz, repülőjegyek és angol tudás kellenek hozzá.
2021. júl. 6. 12:16
 7/35 A kérdező kommentje:
4-es nem vagyok hippi, soha sem voltam. Én voltam neonáci, rocker, szerettem a gangster rap-et, meg szimpatizáltam bizonyos emberekkel, szervezetekkel, de hippi az nem voltam soha. Amúgy ahova én utazni fogok, oda nem lehet eljutni kocsival, csak hajóval, vagy repülővel.
2021. júl. 6. 12:22
 8/35 A kérdező kommentje:
Remélem olyan emberek is reagálnak a kérdésemre, akiket érdekelne egy közös utazás. Amúgy nem vagyok emberrabló, sem gyilkos, sem csaló, sem aberrált, sem valami egyéb beteg f.a.s.z. Én csak útitársat keresnék.
2021. júl. 6. 12:29
 9/35 anonim válasza:

" nem vagyok emberrabló, sem gyilkos, sem csaló, sem aberrált, sem valami egyéb beteg f.a.s.z. "


" Én voltam neonáci"


Valahogy nem üti egymást a kettő?:D

2021. júl. 6. 12:32
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem üti szerintem egymást a kettő. Sosem bántottam senkit, csak gyűlöltem, meg gyűlölöm a romákat a viselkedésük, mentalitásuk, illetve régebben a származásuk miatt is gyűlöltem őket. Sokat szemétkedtek velem szóval ez van. Jogosan utálom őket.
2021. júl. 6. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!