Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy teljesen benéztétek, félreértettétek, hogy bejöttök-e a másiknak?

Figyelt kérdés
Miből gondoltátok, hogy szeretne tőletek valamit és hogy derült ki, hogy mégsem?
2023. jan. 27. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen nem fordult elő. De olyan előfordult, hogy az adott illető letagadta, hogy tetszem neki, mikor elkezdten nyitni felé, mondván hogy ő nem flörtölt velem egyáltalán stb. Vannak emberek, akik szeretnek játszadozni. Hozzáteszem, hogy nagyon zárkózott vagyok, tehát nem közeledek boldog boldogtalanhoz alaptalanul.
2023. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Mindig a szemembe nézett kommunikációkor, kereste a társaságomat, dicsért engem. Amikor viszont hosszú idő után nekiveselkedtem és célzásokat tettem, egyből hárított. Korábban volt pár nő, aki kevesebb jelet adott, mégis bejöttem nekik. Ez a nő viszont csak barátságot akart.
2023. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Tinderen ismerkedtünk meg, írásban,hívásban, de még előben is nagyon jól elvoltunk, a témák jöttek maguktól...1 hónap után benyögte,hogy igazából csak barátkozna.
2023. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3

Nem kellettél eléggé, ez pattintós szöveg volt.

2023. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
2es,én is mindig a másik szemébe nézek, amikor beszélek vele, sőt, ha ő beszél velem, akkor is, mert figyelek rá, arra, amit mond és hogy mi zajlik le benne, meg mit reagál arra, amit én mondok neki. Ez, úgy gondolom, alapvető emberi gesztus. Semmi köze a vonzódáshoz. Ha mégis vonzódok vkihez, akkor max egy kicsit csillognak a szemeim. Vagy pont hogy lesütöm egy pillanatra őket.
2023. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
5: Jól leírtad, pont ezt a csillogást láttam benne, sokat mosolygott. Hát benéztem, most már tudom, hogy vannak ilyen emberek is.
2023. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6os,De konkrétan elutasított téged, vagy mi történt? Honnét tudod, hogy a csillogás nem neked szólt?
2023. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor derült ki, mikor barátját láttam pár hét múlva
2023. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
7: Igen. Az egyik beszélgetésünk úgy alakult, hogy egy nehezen félreérthető megjegyzést tettem. Erre konkrétan elmondta, hogy neki más karakterű férfiak jönnek be kapcsolat terén. Furcsálltam is, mert minden más jelzés felőle arra utalt, hogy lehetne köztünk több is a barátkozásnál.
2023. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Közös hobbi kapcsán ismertük meg egymást, már az elejétől fogva mutatott érdeklődést felém a lány, nagyon jókat beszélgettünk. Mikor bókolgattam neki, akkor úgy tűnt, hogy pozitívan veszi a lapot. Többedik randi után olyanokat mondott, hogy még életében nem találkozott ilyen különleges sráccal, mint én és hogy egy teljes más világ vagyok a többi sráchoz képest, akikkel korábban ismerkedett. Engedte, hogy megcsókoljam, itt már én tényleg teljesen azt éreztem, hogy ebből lehet valami. Majd mikor a következő találkozón felhoztam, hogy megpróbálhatnánk a kapcsolatot, beközölte, hogy nem érti ezt miért mondom, ő az elejétől fogva csak barátként tekintett rám. Fájt, mert én megszerettem, de ezután hagytam a francba. Nem értettem az egészet, bárki aki ismerte azt állította, hogy bejöttem neki.

Hónapokkal később derült ki, hogy volt gyerekkorából egy srác akivel egy barátság extrákkal kapcsolatban voltak már évek óta. Azóta az a srác már el is jegyezte a csajt.

2023. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!