Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas nőként ti is utáljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nőként ti is utáljátok, hogy az igazán magas pasik mindig alacsony nőkkel jönnek össze?

Figyelt kérdés

182 cm vagyok (tudom, hogy ez is kérdés lesz, de nem kövér, 68-72 kg között mozgok), alapvetően nincs bajom a magasságommal, viszont a párkeresésben problémát okoz.


Az utóbbi 2 évben rengeteg randin voltam, volt jobb és rosszabb, viszont nagyjából 1 fiú volt csak aki nálam ténylegesen magasabb volt, aki mellett úgy igazán "nőnek" éreztem magam.


Egyébként engem nem igazán zavar, ha a sràc az alacsonyabb, viszont őket igen. Sokszor volt már olyan, hogy örültem volna valami folytatásnak, de kiderült, hogy szàmukra ez nem opció a magasságom miatt. Legalábbis amikor meg kellett indokolniuk, akkor mindig ez volt az ok, a kifogás.


Az pedig különösen felidegesít, amikor akár a közvetlen közelemben is látom, hogy 190+ pasik 155 cm-s csajokkal vannak. Vagy amikor az alacsony barátnőim, a kis nyomorék 160 cm-kel sírnak, hogy nekik 180 alatt nincs pasi - miért, nekik nem tök mindegy, kb. mindenki magasabb náluk?! Sajnálom az alacsony fiúkat is.


Nektek mi a véleményetek? Kissé reménytelennek érzem így az ismerkedést.



2023. jan. 28. 14:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%

Te attól érzed magad nőnek, hogy a férfi magasabb? Ebben hol a logikai szál?


(Én magam nem vagyok alacsony, de ez a gondolat furcsa így is)

2023. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%
Alacsony vagyok, de hidd el nem azért vàlasztottam a 190cm-s pàrom mert magas. Az egyéb tulajdonsàgai miatt. Nàlam a magassàg sosem volt szempont mert 163cm vagyok így úgyis szinte mindenki magasabb tölem.
2023. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%
Mi a franc közöd van ahhoz, hogy ki kivel jár?
2023. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Műszaki emberként képről is jól meg tudom saccolni a magasságát az illetőnek. Egyszer belefutottam egy ilyenbe mert megadott egy tól iget de én sejtettem, hogy abból inkább ig lesz:D Be is jött +2cm.

Viszont amikor egymással szemben álltunk csak egy 3-4sec ó bmeg volt részemről tudat alatt. :D Nem estem kétségbe jó volt a randi és folytatódott egy ideig az ismerkedés. 31/175

2023. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek joga van eldönteni, hogy neki mi jön be és az alapján párt választani, nem kell másokat figyelembe venni. Ha egy magas srácnak az tetszik, hogy alacsony barátnője van, akkor legyen vele és pont nem fogja érdekelni, hogy ez mennyire fair a magas lányokkal szemben. Kár ilyenekkel idegesíteni magad, csak a saját hangulatodat húzod le vele és semmivel nem leszel előrébb.
2023. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert magas vagy, nem fog automatikusan járni a magas pasi. Egy alacsony lánynak miért ne tetszhetnegy egy magas srác? Meg a magas srácoknak sem feltétlen fognak bejönni a magas lányok. Lehet neki a kis, cuki lányok tetszenek. Nincs ilyen, hogy te elvárod, hogy az alacsony lányok ne randizzanak magas sráccal.
2023. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Idézőjelben volt a nőként. Egyébként igen. Az, ha a srác alacsonyabb nem zavar, ettől még lehet működőképes a kapcsolat, de hidd el, ha sok embernél vagy magasabb, főleg lányként, akkor olyan jól tud esni, ha találsz valaki magasabbat.


Pont az ilyen 163 cm-s hölgyekről beszéltem. Oké, hogy a magasság nem minden, de te simán összejöhettél volna egy 178 cm-s férfival is. Neked tök mindegy. Gondolom így is jó volt felvágni a barátnők előtt, hogy milyen magaaaas a barátod, és hogy milyen elképesztően édesss, ahogy lehajol hozzád... Blablabla.


Ráadásul jelenleg az egész social media-ba megy az alacsony petite-lányok idealizálása, hogy jajj milyen aranyosak. A magas fiúkkal tökéletes párost alkotnak, ahogy szegény srác deréksérvet kap az egész napos hajolgatástól, pedig jajj de elképesztően aranyos, ahogy a lánynak édesen lábujjhegyre kell állnia, a csók közben. Miközben érzékien fellibbentheti az egyik lábát... Ez pedig a férfi preferenciákra is hatással volt, ezt kihasználva pedig a petit lányok mind lenyúlják a 190+ os pasikat a magas lányok elől.

Hányadék.


Egy ideális világban a magad fiúk magas lányokkal jönnének össze, és nem fordítva.

2023. jan. 28. 15:13
 8/35 anonim ***** válasza:
53%
Mgs sràc vgyok , de 170felett nem állok szóba nővel. Egyszerűen a kicsiket szeretem, sajnos minden más srác.
2023. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

"1 fiú volt csak aki nálam ténylegesen magasabb volt, aki mellett úgy igazán "nőnek" éreztem magam"


Mitől érzed nőnek magad?

2023. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
#7 te tényleg ilyen idióta vagy? Szerinted azért jövünk össze magas férfiakkal, hogy felvágjunk velük? Véletlen sem azért mert tetszik, az már csak mellékes hogy magas is. Nyilván majd legközelebb dobok egy magas pasit, hogy a hozzád hasonló irigy, féltékeny picsáknak több maradjon.
2023. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!