Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki hogy 37 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy 37 évesen még nem voltam nővel, megmondjam a lánynak hogy még szűz vagyok vagy inkább ne, mert úgysem derül ki?

Figyelt kérdés
Igen még nem voltam nővel, valóban szűz vagyok, most alakul egy kapcsolatom egy lánnyal, ő 32 éves, nagyon jól alakult eddig a dolog, sokat beszélgettünk, csók is volt már, úgy van hogy jövő hétvégén nálam aludna, de nagyon félek ettől, nem tudom hogy mondjam el neki, hogy én még nem voltam nővel, nem tudom mit csináljak...
2023. jan. 29. 16:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Most komolyan elakarod szúrni az egészet?
2023. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
Hát itt a remek alkalom, el ne szúrd!!! Nem kell tudnia, hogy szűz vagy, csak d#gd meg.
2023. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
65%
Ne mond meg neki, max a végén, ha jó volt a dolog. Ha nem, akkor max mentegetődzésként. Ha közepes, akkor kuss.
2023. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
semmiképp ne mondd meg neki, max ha együtt maradtok sokáig, akkor jóóóval később megmondhatod
2023. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
25%
Még nem kell elmondani, nem fogtok rögtön dugni , ez 95%, meg egyébként is arra koncentrálj, amire éppen vágysz, és ez még nem az lesz.:) Élvezd ki!
2023. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%
Őszinteség fontos. Azonnal közöld vele.
2023. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%

"de nagyon félek ettől"

Ez is fontos.

Ha félsz attól, hogy ott alszik, akkor még ne aludjon ott!

Mondd neki, még nem akarsz együtt aludni vele, még randizni szeretnél. Vagy csak vacsorára hívd fel, főzzetek együtt, és kísérd haza...?

2023. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

Ha mindig félni fogsz egy csajtól, sosem veszted el a szüzességed.

Nem vagy egy tinilány, hogy ennyire félj, a pasiknak egyáltalán nem fájdalmas az első szex.

2023. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
8. Akkor is ha nem jön fel a bőr?
2023. jan. 29. 16:51
 10/38 anonim ***** válasza:
74%

8.


Fizikailag nem is, de ha elcseszi, ő egyedül lesz érte a hibás. Kizárólagosan. Ez inkább lelki fájdalmat okozhat.

2023. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!