Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogyan reagálnátok arra, ha egy 22/F okos, céltudatos, jó karrier elején van és vonzó kisugárzású, és megmondja, hogy még teljesen szűz?

Figyelt kérdés

Mire gondolnátok ekkor?


Indok: komoly kapcsolatot szeretnék, de még nem találtam meg azt, akivel jól kijönnék, és csak szex miatt pedig nem akarok összejönni senkivel.


Így viszont még hozzám sem értek. És ezt kínos lenne megmagyarázni egy lánynak pl egy randin, hogy bocsi de még csókolni sem csókoltam, ezért nem leszek ügyes eleinte.



2016. máj. 22. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
egyáltalán nem érdekelne, hogy szűz-e vagy sem, sokkal fontosabb tényezők is vannak :)
2016. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha nem ezzel nyitsz, hanem picit megismer és szimpatikusnak talál utána megmondod, és nem fogja érdekelni.
2016. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tehát nem az jön le a lányoknak, hogy ez a pasi nem tudott még senkit sem megszerezni, biztos azért, mert béna?
2016. máj. 23. 00:04
 4/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Nem ez neked jut az eszedbe és beleadod a csaj szájába miközben dumálsz vele tudatalatt, aztán megérzi rajtad és azért koptat le.
2016. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy az első is mondta, nem fogja érdekelni őket, sokkal fontosabb tényezők is vannak pl a pénztárcád, ha az vastag senkit semmi nem fog érdekelni :)
2016. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát nem az jön le a lányoknak, hogy ez a pasi nem tudott még senkit sem megszerezni, biztos azért, mert béna?"


Megragadtad a lényeget. Persze írásban és szóban mindegyik nő az ellenkezőjét vetíti, de pontosan erről van szó. Ezért van mindig az a szituáció, hogy mikor szingli egy pasi, a kutyának se kell, de amint látja a többi nő, hogy meg tudott hódítani egy csajt, rögtön szemeznek, flörtölnek vele, és adott esetben megpróbálják elcsábítani a másik nőtől. Mindez arra vezethető vissza, amit írtál, hogy aki megszerezte a "fajtársukat", az bizony tud valamit.

2016. máj. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

A többiek szinte leírták a lényeget. A csajok ha látnak egy pasit egy csajjal, főleg ha az még jóféle is annál bepróbálkoznak. Hiszen ha a másiknak jó volt elven... biztos van normális farka stb


De ha találkoznak egy 20on éves szűzzel, aki annyira az hogy még egy csók elcsatanásán sincs túl attól menekülnek hogy biztos "selejt".

2016. máj. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

"csak szex miatt pedig nem akarok összejönni senkivel"

Imádom, ahogy egyesek meg tudják fogalmazni, hogy életképtelenek ...

2016. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem olyan nagy gond. Persze lehetnek gondok ha csak 10 mp-ig bírod az ágyban, de nem egy olyan szűz fiúval voltam aki már az elejétől jó volt. Csak honned kell magadban! (: 21/L
2016. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!