Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es elvált nőként mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es elvált nőként mik a legnagyobb redflagek egy hozzám képest túl jó pasinál?

Figyelt kérdés

Véletlen rámírt, azóta beszélgetünk, képcsere,videózás is volt.

Nem gondolok magamról sokat, átlagos melóba járó nő vagyok, elválva.

De már az elején láttam hogy túl jó hozzám képest, izmos, sportos,karizmatikus,lehengerel ahogy beszélhetünk.Állítása szerint egyedül él,nincs senkije.Ezt többször is teszteltem, váratlan időpontokban kerestem és tényleg fel is vette a telefont.

Jó állása van, átlagon felüli jövedelem és életmód.

De valahogy a női megérzésem azt súgja valami nincs rendben.

Mi lehet a baj?


2023. jan. 29. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Engedd meg neki, hogy a punidba belemásszon, utána ki fog derülni, hogy mik a valódi szándékai.
2023. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

"hozzám képest túl jó" - ilyen nem létezik. Vagy megfeleltek egymásnak, vagy nem.

Ne legyél elájulva tőle. Mitől lenne jobb nálad?

2023. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Egyenlőre semmi, majd csak lesz, mint lecserél TALÁN jobb nőre, HA SZERINTED nem vagy jó hozzá képest.

Bár attól, hogy szerinted így van nem biztos, hogy ő is úgy gondolja.

2023. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mutatott pár képet hogy előttem hogyan élt miket csinált.

Egyiken rajta volt a volt párja is.Női szemmel is szép volt, főleg hozzám képest.

Most meg egy ilyen pasi velem akar randizni, valahogy nem hiszem el.Eddig csak átlagos normális pasikkal volt dolgom.Most ismerkedünk csak de már sok olyat dolgot mondott amit még sosem csináltam.Extrém sportok,sportmotorok,néha néha olyan kirándulások, amiket eddig csak tv-ben láttam.

Ezért is van bennem egy kis félsz.

2023. jan. 29. 20:19
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi van, ha nincs semmi hátsószándéka, te meg elmarod ezzel az agyalással?
2023. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Kicsi a kukija.
2023. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Első kisse hülyen irt, de igazabol ez igy van. Vagyis igy lesz. Szex utan garantaltan kiderül minden.
2023. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Üríteni jó ló eszel. Leírod saját magad, ezt ő érzi és tudja. Ha jó a pasi akkor nyeld is le mert többet ilyen pasi nem lesz az életedben.
2023. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Jöjj össze csóró incelekkel, akkor nem lesz ilyen gondod, ennyi.
2023. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

"Extrém sportok,sportmotorok,néha néha olyan kirándulások, amiket eddig csak tv-ben láttam.


Ezért is van bennem egy kis félsz."


Te neked nem muszáj űzni azt ugye tudod? Ne már azon múljon, hogy összejöttök vagy sem.

Lehet életed szerelme te meg lapulsz. Lehet csak egy megállóhely, de akkor sem kellene kihagyni, mert sosem tudhatod kire bukkansz. Aztán majd ehet a fene a" mi lett volna ha" kérdésekkel.

A lehetőséget meg kell ragadni két kézzel, aki mer az nyer. (:

2023. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!