Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az a nő van a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a nő van a legnagyobb hátrányban, amelyik akar gyereket és/vagy nem rajong különösebben a szexualitásért?

Figyelt kérdés

Az itteni válaszok azért csalókák, mert itt is azok panaszkodnak és a társkeresők is azokkal vannak tele, akik NEM találnak az elvárásaik miatt férfit vagy csak nagyon nehezen, nagyon sokára, ezért sokáig látványos a vergődésük.


Tehát aki gyerekes anyukaként keres társat és elvárásai, feltételei vannak.

Aki úgy keresne társat, szabadidőpartnert, hogy maximum heti 1 szex fér bele és az is nyűg.

Illetve aki gyereket akar és családalapításhoz kell egy csomó feltételnek megfelelnie a hímnek.


A másik oldalon meg ott van a 40-50 fölötti, Lang Györgyi külsejű nő a rosszlányokon évek óta, aki biztosan keres vele pénzt, mert ha nem mennének hozzá, akkor nem érné meg neki hirdetnie magát. De mivel szereti a szexet, ezért ha csak 1000-ből 1 férfinek ő az esete, már előnyben van.


Vagy ott vannak az aranyásók, akik bár csinosan néznek ki és adnak magukra (a férfi pénzéből), de nem olyan különlegesek, ami indokolttá tenné, hogy ennyi mindent megkapnak egy szűk, nagyon gazdag férfirétegtől.


Tehát valójában azért nem találkozik a kereslet és a kínálat, mert van egy csomó szingli férfi, aki imádja a szexet, de vagy nincs pénze, vagy ha van, akkor nem arra szeretné szánni, hogy a nő beletegye a tutiba, vagy csak abban az esetben, ha szexuálisan is megfelelő, ami a fészekrakó nőknél a legritkább, mert ott a szaporodás, majd a gyerekről való gondoskodás az első és mindent felülír.


A nők, akik panaszkodnak a férfiakra meg pont ezek a nők, mert aki szereti a szexet ott a külső se számít, meg fogja találni a párját, amelyik nő pedig nem akar gyereket és panaszkodik arról hamar kiderül, hogy a szexet sem igazán szereti. Tehát nem az a baj, hogy szaporodni nem akar, ami hatalmas előny egy nő esetében, hanem vagy az, hogy nem szereti a szexet, vagy az, hogy pl. nem úgy néz ki, mint egy aranyásó és mégis olyan kaliberű férfi kellene neki, amilyen csak aranyásóknak jut.



2023. jan. 13. 14:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
33%
Igen. A férfiak nem akarnak. Vagy ha mégis, akkor m8nimum Mihalik Enikonek kell kineznie a nőnek, és igy is csak azért megy bele, hogy legyen fix dugás
2023. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem igazán érdekel a szex, mondjuk kapcsolat elején gyakrabban kívánom, de kapcsolatban maximum heti egyszer, soha nem volt emiatt problémám, normális, jóképű párjaim voltak, én szakítottam velük. Beérték a kevés szexszel, mert muszáj volt.
2023. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, itt kapásból összemosol dolgokat. Tudom, hogy így sokkal egyszerűbbnek tűnik, mert nem kell szembenézned a valósággal, de hidd el, hogy nem lesz jobb neked.


Attól még, hogy valaki igényli a szexualitást, nem lesz ribizli, és nem, nem lesz alkalmatlan anyának vagy apának. Az ugyanis egy normálisan működő szerelmi kapcsolatnak a szerves része, amennyiben nem mindkét fél aszexuális. Attól, hogy te aszex vagy frigid vagy, és nem érted ezt, attól még így működik.

Rengeteg férfi szeretne VALÓBAN gyereket. Abból már kevesebb van, aki ezt egy olyan nővel képzeli el, akinek már van gyereke, de ha adsz magadra, és vannak értékeid (nem anyagiakra gondolok), ha nehezen is, de találhatsz férfit.

Aszex férfi viszont alig létezik, ahogy nő sem túl sok, szóval kár magadból kiindulva következtetést levonni a többségről (ha aszex vagy). Más akkor is próbál időt szakítani az együttlétre, ha van gyerek, mert IGÉNYE van rá.

Spermadonornak meg kb senki sem jelentkezik úgy, hogy azt nem egy spermabanknak teszi meg anonim módon. Lehet neked egyszerűbb lenne, de senki másnak sem az. Szóval, először inkább menj egy szakemberhez, derítsd ki, hogy van-e valami pszichés oka, hogy ennyire taszít az intimitás, ha nem, akkor annak megfelelően keress társat, és ne másokon verd le a frusztrációdat.

2023. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
58%

Azért az itteni válaszok nem mutatnak reprezentatív képet.


Egyébként meg: kinél, és milyen hátrányban? Én például szerenték gyereket, és nem hisztizek be, ha csak ritkábban van szex.

2023. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így hülyeség kijelenteni. Az itteni válaszadók többségi véleményét alapul venni bármilyen felméréshez megint csak hülyeség :D

Kereslet és kínálat a két legjobb szó ami eszembe jut. Ha a megfelelő ember kerül a másik mellé ennek a kérdésnek fel sem kell merülnie.

Én azt veszem észre, hogy elmúlt szép lassan az érdeklődésem a másik nem iránt(nem, nem váltottam…) biztos köze van hozzá az elmúlt pár év “pozitív tapasztalásaihoz” is. Régebben az elsőt mondtam volna mert szerettem volna családot de most egyikre se tudom rátenni az x-et. Főleg, hogy most a szexualitás eszembe sem jut full testidegen.

2023. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy értelmetlen, túlgondolt, valóságtól távol álló katyvasz.
2023. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

#3: Ki mondta, hogy ribizli lesz? Annyit állítottam, hogy a gyerekvállalás picivel nagyobb jelentőségű dolog, minthogy összejár két felnőtt ember szexelgetni és közösen eltöltik a szabadidőt egymással.


Jóval több feltételnek kell megfelelni, ezért annak a nőnek is oda kell tennie magát, aki amúgy szereti a szexet és mentálisan és külsőre is oké, akinek viszont a gyereket akarás ELLENÉRE még ilyen egyéb hátrányok is sújtanak, hogy pl. magát a szexet annyira nem szereti, szüljön egyet, kettőt, hármat, aztán elvan úgy magában, lefoglalja magát a babázással, annak azért sokkal nehezebb a dolga.


"Attól, hogy te aszex vagy frigid vagy, és nem érted ezt, attól még így működik."


Valamit nagyon benéztél. Férfi vagyok és a legkevésbé sem aszex. Éppen ezért szenvedek, mert társkeresőn csak olyanokkal matchelek, akik


- gyereket akarnak

- gyerekes anyukák.

- nem igazán rajonganak a szexért, akár túl is élnének nélküle.


Amikor nyíltabban és konkrétabban kiírom, akkor meg néha-néha beesik 1-1 aranyásó, aki az anyagi elvárásokkal jön, sokszor egész konkrétan első kérdésként rákérdezve, hogy "Te milyen életszínvonalat nyújtanál nekem cserébe?" vagy eleve prostituált, aki írja a tarifáit, hogy diszkrét lakásában ilyen árakon vár, nézzem meg az értékeléseit a rosszlányokon.


Meg néha 1-1, aki azzal nyit, hogy csak azért húzott jobbra, hogy megkérdezhesse, hogy miért ennyire fontos a pasiknak a szex és hogy ő inkább törli is magát a Tinderről, mert miért kell mindennek a rohadt szex körül forognia.


"Rengeteg férfi szeretne VALÓBAN gyereket."


Azért itt nem ártana szétbontani, hogy ki az, aki csak trónörököst szeretne és a gyereknevelés összes nyűgjét ráhagyná másokra ő meg ilyen hétvégi apuka feelingben amikor éppen kedve van a már nem pisis-kakis korszakban lévő gyerekhez, akkor elviszi őt focizni a kislányát meg tinikorban, amikor már nőiesedik kezdi el pitbullként óvni mindenféle kis dugógéptől, akiknek megígéri, hogy el lesznek ásva a hátsó kertben. Még akkor is, ha a realitás végül más lesz, de legbelül igazából erre vágyik.


És rakjuk külön csoportba, akik tényleg azok a tipikus, gondoskodó apuka típusok.


És azt se felejtsük ki, ami szintén elég nagy halmaz, aki tényleg csak a fix punciért ment bele ebbe meg az anyja is csesztette, esetleg meg is fenyegette, hogy kitagadja az örökségből, ha nem lesz unoka. Meg ott volt a nyomás is rajta, hogy már az összes kortársának van, aztán bejelentette az asszony is, hogy nem jött meg és teherbe esett és akkor már elkezdtek számolgatni, hogy mindkettőnek bejelentett munkája van vagy legalább az egyiknek viszonylag magas bruttóval a nő úgy igazából rühelli az egészet és szívesebben babázna otthon, a férfinek szintén kényelmesebb lenne, mert ha a nő egész nap otthon van, hiába mond bármit, úgyis unatozni fog több év munkaviszony után és unalmában már csak egy lépés, hogy Nosaltys recepteket próbálgasson és főzzön, meg vezesse a háztartást, mindezt úgy, hogy a nőnek fel se tűnik, hogy ezt teszi, ő úgy éli meg, hogy elfoglalja magát, kiéli a kreativitását meg a gyerekre egyébként is kell főzni meg utána takarítani, néha kész felüdülés a sok telefonnyomkodás meg gügyögés mellett a változatosság, hogy végre letörölheti a port meg megkavarhatja a fazékban a kaját.


A férfi pedig ha már így is kilőtte Viktor az ingatlanárakat a Holdig, legalább valamit visszavegyen az államkasszából a CSOK, Babaváró és egyebek formájában.


Csak aztán rájön, hogy ez egy visszafordíthatatlan dolog, az élete gyökerestől megváltozik és utána már nehéz visszakozni. Hátra nem lehet menni, csak előre. Így megpróbálja megracionalizálni egész hátralevő életében azt, hogy miért is csodálatos dolog apának lenni és a többieknek csak savanyú a szőlő, neki is milyen rossz volt előtte magányosan. Bele sem gondolva, hogy valójában igazából a magány, a szexhiány és utána esetleg még az unalom és egyhangúság az, ami rossz volt, de az előbbi kettővel nem kéne feltétlenül járnia annak, hogy gyereket vállalnak, az utóbbi kettőre meg ma már sokkal kreatívabb elfoglaltságok is léteznek, mint a gyereknevelésnek szentelni az egész hátralevő életed legalább 1/3-adát, amikor éppen nem alszol meg dolgozol, de igazából már dolgozni is azért dolgozol, hogy a gyerekedet eltartsd. És reménykedsz, hogy értelmes lesz és legalább öregkorodban legalább feléd néz, törődik veled.

2023. jan. 13. 15:21
 8/39 anonim ***** válasza:
73%
Mindig ezt mondom. Nem akarok gyereket, és azért vagyok egyedül, mert nem akarok annyira szexelni sem. Mármint sima vanilla szex simán, de szopni nem fogok, innentől meg érthető, hogy senkinek nem kellek.
2023. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szopok és mégis van párom 10 éve. A vanillánál is vanillább vagyok.
2023. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#8: Hátránynak valóban hátrány, de mesélhetnél kicsit az elvárásaidról, hiszen gondolom van elképzelésed, hogy kivel élnéd át a vanilla szexet és ezen kívül még számodra mi testesítené meg a kapcsolatot. Milyen közös időtöltések, célok, egyebek.


Jöhet privátba is, de van egy olyan tippem, hogy itt lehet a kutya elásva.

2023. jan. 13. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!