Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha folyton megakad az ismerkedés mert valaki a háttérben a rossz híremet kelti? De sosem tudom, hogy pontosan ki, mert általában azzal kezdi a műveletet, hogy a lányt meggyőzi, hogy ne álljon velem szóba vagy ha lehet tiltson is le.

Figyelt kérdés

Mit lehet ez ellen tenni? Ha egyszer rajtakapnám, akkor szembesíteni lehetne vele, és megmondani, hogy ha ezt tovább folytatja, akkor bárkit megismerek, az lesz az első, hogy elmondom az illetőnek, hogy egy szarevőfétises barom aki a saját húgát megdugta (nem) és inkább legyünk jóban. De sosem kapom rajta. Általában pont a megfelelő módon teszi ezt úgy, hogy sosem hallom vissza a nevét.


Van tippem, hogy ki lehet, de amíg nem szembesülök vele, hogy igen ő mondta, addig nem tudok ellene lépni sem.


A probléma az, hogy olyan ismerkedési közegben vagyok, ahol szinte mindenki ismer pár bizonyos embert mert ilyen helyi "népszerű" figurák. Ha meg közvetlen őt nem is ismerem, az ő ismerettségi hálója ismeri a híreket és le tudja informálni azt, hogy ha egy új csaj velem ismerkedik és azonnal támadnak.


De egyelőre csak sejtem ezt. Mit tehetek és hogyan tudnám lebuktatni?


2023. jan. 31. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Most gondoltam megkérem egy lány ismerősömet, hogy írjon rá és később kérdezzen felőlem, de ha meg neki is valami szart mond eléggé befertőzheti a barátságunkat. Szóval kockázatos.
2023. jan. 31. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen régebben, csak a tesóm csinálta. De nem olyan volt hogy konkrétan szidott valakinek, hanem csak hogy sajnál, meg hogy félt mert biztos valami bajom van, mindenféle negatív dolgokat mondott így hogy emiatt félt amiatt félt, tehát őt nem lehetett rajta kapni. Amúgy irigység miatt csinálta. Csak onnan tűnt fel hogy azok a barátaim akik sosem találkoztak vele, szerettek továbbra is, akik találkoztak vele elkezdtek furán viselkedni.
2023. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D ismerős helyzet. Pár éve fent voltam egy szextarskereső oldalon. Sok nő ismerkedni akart velem mert fiatal voltam, határozott dumával és a képeim miatt látszott hogy bizony kiemelkedő a farkam mérete.


Jött is a konkurencia/ellenségek. Az egyik minden nőre privátban ra irt akiről sejtette hogy pont velem ismerkedik. Utána az összes érdeklődő nő lelépett. Szóval rossz híremet keltette hogy ne tudjak csajozni.

2023. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam azt is, hogy összehaverkodok velük, de csak rontott a helyzeten, olyan érzésem volt mintha egy harapófogóba, vagy darálóba kerültem volna ami csak befelé fordul. Időnként elérte, hogy "daloljak" utána amikor két vagy három szóval többet mondtam a kelleténél ő elhallgatott. Időnként megint rámírt. Idővel összegyűlt róla egy csomó minden amivel már le tud járatni azóta meg megint az óvatos harapófogó húzások.


És az a baj, hogy nem tudom lebuktatni, hogy ő járat-e le, vagy más a probléma.

2023. jan. 31. 19:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már csak óvatosan beszélek vele, de az a baj, hogy mivel régen már fellazultam és kiadtam dolgokat, bőven van miből lejáratnia.
2023. jan. 31. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezert van keves haverom.. a haverok az nem csalad, csak kiegeszito funkciok az ember eleteben ha unatkoznak.. te tul kozel engedted magadhoz ezeket a targyakat.
2023. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!