Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek folytassam így...

Szerintetek folytassam így tovább, vagy próbálkozzam máshogyan?

Figyelt kérdés

Röviden. Nemsokára 24 leszek. Társkeresésben vagyok.

Amikkel eddig próbálkoztam/próbálkozom: Badoo, Tinder, Facebook társkeresője, illetve kb egy tucat próbálkozásom volt már élőben is.

A lényeg, hogy a legtöbb esetben legalább egy randiig mindig sikerült eljutnom az éppen "match-elt" hölggyel. Volt akivel több randi is volt, de végül, néhányuknál, mivel engem hosszabb távon nem érdekelt szexkapcsolat vagy alkalmi, így azok véget értek, s persze voltak akik végül nekem sem voltak élőben olyan szimpatikusak.


Volt ugyan olyan lány aki megfogott, akivel eltudtam volna képzelni hosszabb távon is a dolgokat, de olyankor Ő volt aki nem akart még elköteleződni komolyabban, vagy pusztán nem Én voltam az esete, akit keres.


Mit tanácsolnátok? Folytassam, hátha a nagy számok törvénye alapján megtalálom akit keresek, pihentessem inkább ezt vagy csináljak valamit máshogyan? Mert, hogy őszinte legyek, eléggé fárasztó mindig újra és újra futni a köröket. Pusztán, csak félek, hogyha félreteszem, akkor emiatt szalasztok el valakit.


Köszönöm a segítségeket, tanácsokat!



2023. jan. 30. 21:22
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ismerkedj élőben. Ha esetleg megkérdeznéd hogy hol, akkor a válaszom: akárhol


Menj el főzőtanfolyamra, nyelviskolába, kerékpártúrákra, stb.stb.


Mielőtt azt hinnéd a levegőbe beszélek: közel sem


Én már végigpróbáltam ezeket az alkalmazásokat, mind 1 húspiac és csak addig vagy radaron, míg nem jön nálad egy szebb, jobb, okosabb. A nagy számok törvénye alapján pedig fog jönni.


A személyes ismerkedésben sok olyan dolgot tudsz kompenzálni amit az interneten nem, olyan ember is felkeltheti az érdeklődésed hosszú távon, akiről egyébként az interneten azt mondanád hogy "vele le nem állnék" és ez fordítva is igaz.


Nekem netről 1 kapcsolatom sem lett, programokból pedig 2 is, mind hosszútávú volt (az egyik éppen pont egy nyelviskola volt, ahova fun-ból iratkoztam be és 2 évig jártam oda).


És nem, nem vagyok boomer 60 éves, 32 éves férfi vagyok. Szimplán ez a tapasztalatom.

2023. jan. 30. 21:30
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ! S mint ahogyan olvashattad, vagy egy tucat előben való ismerkedésem is volt amik randikban végződtek.

Szóval van tapasztalatom az élőben való ismerkedésben is.

Illetve, ott is fenáll annak a lehetősége, hogy jön egy jóbb, szebb, okosabb.


Minden esetre, programokat tekintve, időhiány miatt, nehéz megválogatnom, de törekszem erre is.


Viszont az a kérdésem, hogy most van tartós kapcsolatod? Megtaláltad azt akit keressel az általad ajánlott módszerekkel?

Mert igazából, nem azzal van a problémám, hogy ne tudnék felszedni valakit, hanem azzal, hogy egyszerűen nem találok olyan lányt, aki tényleg hosszútávon akarna tervezni. Akinek tényleg tervei, céljai vannak.


Jó, nem teljesen igaz. Találkoztam és beszélgettem is ilyen hölgyekkel, pusztán eltértek a céljaink, vagy éppen a nézeteink.


Szóval, nem egy ideig óráig tartó valamit akarok, hanem egy tényleg biztos társat magam mellett. De valahogy azt veszem észre, hogy sokan félnek ettől.

2023. jan. 30. 21:46
 3/14 anonim válasza:

2


De ennek semmi köze a kérdésedhez, tehát irreleváns az élő vs online ismerkedéssel kapcsolatban. Szóval ezt a kérdést akkor sokkal inkább valami önismereti csoportban kellene feltenned, mert az hogy ki meddig marad melletted, annak semmi köze az online (vagy nem online) ismerkedéshez.


Nyilván az emberek nem olyanok mint egy autószalon, hogy pipálod az extrákat hogy te milyen embert szeretnél magad mellé és akkor majd olyat kapsz. Ki ilyen, ki olyan, mindenkinek vannak hibái, előnyei, nincs 2 egyforma ember meg tökéletes ember sem. Tehát ilyen "szalonnőt" nem fogsz találni semmilyen felületen, ez biztos. Az meg hogy mennyire vagy kompromisszumképes és mi az amiből engedsz meg mi az amiből nem, az személyes preferencia, de ez felülettől független, nyilván az hogy miért azok a preferenciáid amik, azokat magadban kell keresned.

2023. jan. 30. 21:55
 4/14 A kérdező kommentje:

#3-as A kérdésem nem is az élő vs online kapcsolatkeresés közötti döntés volt, mivel mindkettő jelen van az életemben.

A lényeg azon volt, hogy vajon mit lehetne változtatni illetve, hogy továbbra is foglalkozzam-e ilyen dolgokkal, vagy a szüneteltetés lenne jobb döntés.


Én lassan az utóbbi mellett fogok dönteni inkább. Mivel rettentő fárasztó a folyamatos ismerkedés.

2023. jan. 30. 22:09
 5/14 anonim válasza:
Szerintem add fel
2023. jan. 30. 22:33
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a tömör és lényegretörő választ!
2023. jan. 31. 01:19
 7/14 anonim válasza:

Nem kell feladni, de ne is ez töltse ki az èleted. Ne keress görcsösen senkit se, csak lègy nyitott. Ha jön a megfelelő èszre fogod venni.


Ne add fel, tarts ki!

2023. jan. 31. 06:13
 8/14 anonim válasza:
Nem
2023. jan. 31. 10:16
 9/14 A kérdező kommentje:

#7-es. Szóval, szerinted folytassam így, csak lazábban?

Alapvetően nem keresek görcsösen senkit, pusztán tényleg jó lenne megismerkedni valakivel, aki hasonlóan áll a dolgokhoz.

Eddig sem erőltettem a kapcsolatokat, ezért sincsen. Lehetne, de most csak azért, hogy legyen valaki mellettem csak úgy, nincs értelme.

Minden esetre, köszönöm neked is a választ! :)

2023. jan. 31. 10:29
 10/14 A kérdező kommentje:
#8-as, hát köszönöm a Te válaszod is! :"D
2023. jan. 31. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!