Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány százalékának tetszik egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Itt van az elképzelt lány:

- szőke, közepesen hosszú haj

- olyan arc, ami számodra szép, nem kerek(!)

- 167-172 cm közötti magasság

- 75-90 kg közötti testsúly

- látszik, hogy valamikor sportolt

- széles, lefelé keskenyedő vádli (tehát nem fatörzs, hanem inkább háromszög alakú)

- a csípő-fenék-mell arányos, közepesen nagy, pont nőies

- vaskosabb combok

- hasra hízó típus, itt van a felesleg nagy része, viszont nem muffintop vagy hurkás, inkább kismamapocak-szerű


Mennyi férfinak tetszhet egy ilyen elképzelt nő pusztán a külsőségek alapján?

Tetszik = nem kell, hogy az ideálja legyen, de jöjjön be annyira, hogy önszántából kezdeményezzen nála és ne érezz azt, hogy kompromisszumot köt vele.


Direkt nem úgy kérdezem, hogy neked tetszik-e, szóval kérlek ne (csak?) ez alapján válaszolj.


2023. jan. 31. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%

"Csak annyit jelent hogy van rá igény. A nagy seggre meg a dugás közben ringatózó mellekre mindig is lesz. Kit érdekel hogy van egy kis hasa, nem vagyok b.zi hogy ilyenen fennakadjak."

azért, mert te még azt sem teheted meg, hogy a prostik közt válogass, másoknak még van ízlése

2023. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Azért az milyen cink már, hogy a modern kor férfiai eljutottak arra a szintre, hogy sorban állnak egy várólistán, hogy FIZETHESSENEK egy olyan nőnek, akit aznap már többen megdugtak, kinyaltak, megszopattak (utóbbi kettőt mindenféle védekezés nélkül) és az elmúlt napokban is napi rendszerességgel jó néhányan.
2023. febr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 valakinek tényleg mindegy, csak valahogy pinához jusson. épp ezért nem érv az, hogy a legcsúnyább k.rvákra is van igény.
2023. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%

#13: Most ugye tudod, hogy önmagadat cáfoltad meg? Pontosan ezért ÉRV. Mert sajnos ez van és egyre inkább ez lesz. Mert ennél jobban már csak úgy tudnának megalázkodni és pincsikutyaként létezni a férfiak, ha már a szexet sem várnák el, csak úgy alanyi jogon egy buksisimi kíséretében adnák oda a lányok óradíját.


Vagy ha nem hónapokig, hanem éveken át, még házassági eskü után is simpelnének és lennének házi papucsállatkák úgy, ha a nő egyáltalán nem szexel velük. Vagy egyenesen másokkal szexelne.


De sajnos közel van ez az idő is, ebbe az irányba haladunk és ezen annyit lassít az a néhány MGTOW meg az a pár Chad, aki még tartja magát, vagy a PUA és az incelek, mintha pár szál cérnával kikötnél egy Tesla Roadstert az oszlophoz.


Régen röhögtünk azon, hogy milyen kifordult világ lenne, ahol egy Lang Györgyi külsejű nő kegyeiért kell küzdeni és Brad Pitt, Jason Momoa és Ryan Gosling közül választ ki egyet és a másik kettő szívét összetöri még egy ilyen nő is.


Sirokai Diána sikeréből meg Amy Schumer sztárolásából kiindulva már egyre közleg ez az időszak is, amikor már olyan nők, akik pár évtizede még attól extázisba estek, ha egy Al Bundy vagy Torrente típusú férfi érdeklődést mutatott feléjük mostanra akkora flegma hercegnők lettek, mint Vasvári Vivien.


És az egyetlen hatékony fegyver a tömeges ghosting lenne ellenük. A tömeges ignorancia. Pont az ellenkezője, mint amit egyre inkább csinálnak a férfiak a következőkkel:


- Milyen PUA technikákkal javíthatnám a sikerarányomat?

- Ha kigyúrom magam, jobban tapadnak majd a nők?

- Ha luxuskocsival pózolok, akkor jobban kellek majd?

- XY összeg megfelelő lenne XY nő szintjéhez?

- Ha rádobok ekkora összeget, akkor csókolózol is, vagy ennyire nem vagyok szimpatikus neked?

- Ilyen meg olyan ruhában vajon jobban észrevesznek a nők?

- Ha itt meg ott szőrtelenítek, trimmeltetek meg ilyen meg olyan mesterfodrászhoz járok vajon növeli a sikeremet?

- Ha profi fotóim lesznek és gazdagságot sugárzok, akkor több matchem lesz/lesz egyáltalán matchem Tinderen?


Eközben a nők:


- Hogy lehet letiltani/kikapcsolni ezt az izét, mert állandóan jelölgetnek meg ismerkednének.

- Inkább lecsupaszítottam a Facebookomat, de ez sem elég, mert látják a nevem alapján, hogy nő vagyok és még így is ismerkednek, szerencsére már csak olyan csoportokban, ahol tag vagyok és hozzászólok.

- Nem hiszem el, hogy nőként ne ülhetnék ki egy parkba olvasni csicsergő madarak közé anélkül, hogy valaki odapofátlankodna ismerkedni.

- Már rettegek az emberekre nézni, mert ha felveszem egy férfival a szemkontaktust vagy rossz irányba nézek el, akkor azt már úgy veszi, hogy bepróbálkozhat. Ha meg véletlenül mosolygok, mert jó dolog történt velem vagy a pasim küldött egy szivecskét Messengeren, akkor le nem mosom magamról, hogy ismerkedni akartam és csak azért offoltam ki a srácot, mert csóró/alacsony/kicsi a farka, csupa olyan dologért, amit vagy láttam már mikor mosolyogtam (tehát nem mosolyogtam volna) vagy nem derült ki a beszélgetésből és felőlem lehetne a egy dúsgazdag szexisten, akkor is a barátomat szeretem).


Persze bizonytalankodni is szoktak.


- Csúnyának érzem magam, kicsi a mellem, lóg a mellem, szeplős az arcom, nem szép a bőröm, nem elég fehér/barna a bőröm, rossz lett a hajszínem, lenőtt a körmöm, töredezettek a hajvégeim, stb. - > aztán kiderül, hogy a pasijait ő dobta ha nincs neki, most is van szexkapcsolata és jó pár jelentkező is és a legnagyobb bánata, hogy ezek közül valamelyik nem akar vele olyan komoly kapcsolatot, amilyen a nő elvárásainak megfelel. Mert még a Chad is akarna tőle komoly kapcsolatot, csak pl. van neki pár "megugorhatatlan" elvárása. Mint hogy akkor ne kúrjon párhuzamosan a másik két szexpartnerével is vagy párkapcsolati szándék mögött ne az legyen a cél, hogy eltartatja magát miután teherbe lett ejtve, mert dolgozni nem akar, hanem legalább valami minimálbéres munkával bizonyítson, ilyesmi...


- Nem kellek senkinek... - > itt pedig a "senki" azt jelenti, hogy 100-ból 1 férfi tetszik neki de még neki sem ad jeleket vagy épp ellenkezőleg, úgy tapad rá, hogy azzal pont elriasztja, mert pont nem jön be neki a nő. Nem azért, mert tapad, mert ha bejönne, akkor nem is kéne tapadnia sem, hanem mert mivel nem jön be, ezért idegesíti, hogy ő viszont a csajnak igen a haverjai meg folyamatosan cinkelik (amiről a csaj nem tud), hogy "Dugd már meg, légy férfi, én megdugnám helyetted, de én nem kellek neki." meg "Tuti meleg vagy." esetleg "Tényleg gáz a csaj, de egy patront megér."


- Ez a pasi is dobott, mindenkinek csak arra kellek, tuti azért, mert túl ilyen meg olyan vagyok. -> Itt pedig rendszerint kiderül, hogy a nőben alapból nincs semmi olyan tulajdonság, ami miatt szexen kívül vele maradt volna az adott srác. Esetleg az adott srác számára voltak kiállhatatlan SZEMÉLYISÉGBÉLI problémái. Vagy nem volt elég bevállalós az ágyban. És nem érdekelte a srácot, hogy "cserébe" mosott, főzött, stb. Őt az érdekelte volna, hogy pl. le legyen szopva rendesen, amire nem volt képes a csaj. Vagy ne féltékenykedjen állandóan. Vagy a célok nem egyeztek. De a külsejét és/vagy a pasikat (akik szemetek mind) okolja, nem néz magába. Mert a személyisége minden nőnek tökéletes, csak a külsejével lehetnek a gondok. Abban már egyenesen odáig merészkednek, hogy ha azt merészeled neki mondani, hogy nem dagadt (pedig tényleg nem dagadt) vagy nem kicsi a melle (pedig tényleg nem kicsi a testalkatához képest) akkor te is hazug disznó vagy, csak azért mondod, mert ezt szeretné hallani, tuti a szeretleket is csak ezért mondod, közben nem is úgy van. Ha viszont a személyiségét kritizálod egy kicsit is, akkor kijön belőle a házisárkány és még azt is úgy fordítja, hogy nyugodtan megmondhatod, hogy kövér/kicsi a melle, nem kell ez a műbalhé, hogy azt sérelmezted, hogy szétverte a húskloffolóval a vázát vagy begyógyszerezte magát és mentőt kellett hívni rá, esetleg flörtölgetett a kollégájával, aki rá van állva. Hiszen ezeket mind megengednéd egy nagymellű vékony cicababának, nála nem lenne probléma. Úgyhogy ne hazudj, tuti a külseje miatt van a baj...

2023. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!