Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ez miért történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ez miért történik?

Figyelt kérdés

Egyszer a matcheim közül eltűnt az egyik csaj, tök szarul esett, mert tetszett, majd később újra megjelent.


írogattam is vele, de ma megint eltűnt. Ez mi??


Eltűnik az egyetlen csaj akivel jókat beszélgetek? Vicc.


Valaki tapasztalt már ilyesmit? Miért van ez?



2023. febr. 1. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*pasija
2023. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt már, azzal a különbséggel, hogy én még nem írtam rá, amikor eltűnt. De nekem is megjelent újra 1-2 nappal később.

Szerintem szimplán valami hiba lehet, ami ritkán, de előfordul. Ezek szerint mind a mai napig, mert velem kb. 2 éve történt ez, azóta nem Tinderezek már.

2023. febr. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ugyanaz a nő 3-4 alkalommal is újra, újra feltünt a matcheim között, pedig mindig én töröltem. Bugra gyanakodtam
2023. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De ti rá is írtatok?
2023. febr. 2. 11:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha neked is lenne naponta 20+ matched, akikkel irogatsz is, eszedbe se jutna ezen gondolkodni, mivel nem is emlékeznél rá, hogy volt ilyen ghost.
2023. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14

Először úgy tűnt el, hogy még nem írtam rá, amikor újra megjelent, akkor ráírtam.

2023. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!