Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írj egy százalékszámot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írj egy százalékszámot, mennyi esélye van ennek a nőnek a pártalálásra?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem egy nővel.


- finoman szólva sem előnyös a külseje

- viszont mellette ostoba, mint a föld, nyolc általános a végzettsége

- még is nagyon okosnak hiszi magát, mindenről kioktat, kijavít beszélgetés közben (erről lent többet)

- öt gyereke van, és előre közli, hogy olyan férfit keres, akihez odaköltözhetnek mind az albérletből

- viszont azt is előre közli, hogy a testi kapcsolat nagyjából kizárt a párkapcsolat alatt

- akárki nem felel meg neki, előnyben a testes férfiak


Ami a szellemi képességeit illeti, szóba került az intimitás a beszélgetésben. Szerinte az a nemiszervekkel van összefüggésben. Pengeéles logikával levezette, hogy azért, mert az intim betét nevében is benne van az "intim" szó, már pedig annak a nemi szervhez van köze.


Szóval, mekkora százalékos esélyt jósoltok neki a pártalálásra?


2023. febr. 8. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
akkorat, hogy ferfi van a vonal masik felen es trollkodik. Egyebkent vannak ilyen nok, csak nagyon kevesen es ha 5 gyereke van azt jelenti, hogy valakinek/valakiknek megis kellett eddig es ezutan is fog. Tud irni, szoval ez mar valami.
2023. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Nos te is ismerkedsz vele, így nyilván fel tudja kelteni a férfiak érdeklődését valamivel. Az 5 gyereket sem hiszem, hogy szél hordta össze. Kellően karakán, magabiztos, szóval előbb-utóbb lesz pasija.
2023. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Mi értelme ennek?


0%..



Ez olyan, mintha írnék magamról egy olyan jellemzést, hogy:

-depressziós vagyok

-iszom és drogozom

-voltam börtönben

-beteges dolgokra is vágyom

-nem dolgozom és nincs keresetem így oda akarok költözni egy nőhöz

-mentálisan is beteg vagyok


Na mennyi esélyem van egy értelmes kapcsolatra?


(Szándékosan írtam többnyire valótlan dolgot..)

2023. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Beszéltünk hanghívásban, nem férfi.
2023. febr. 8. 12:30
 5/21 A kérdező kommentje:
Kettő, egy napot bírtam ebből. Viszont ő meg tíz éve egyedül van. És még be is vallotta, hogy valamiért mindig lelépnek a férfiak tőle.
2023. febr. 8. 12:32
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

"egy napot bírtam ebből."


De annyira megfogott, hogy kiírsz róla egy kérdést :D

2023. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Azt az 5 gyereket össze hozta valahogy, úgyhogy valakinek csak kell. Biztosan van olyan férfi aki elviselné ezt igy, de nem hiszem hogy tolonganának.
2023. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hat, meg akarom érteni az emberek gondolkodását, hogy mit vár egy ilyen az élettől. Egyébként ő írt rám, nem én rá.
2023. febr. 8. 12:49
 9/21 anonim válasza:
58%
#7, Gyereket összehozni a világon a legkönnyebb dolog. Belógatja, másik hagyja magát, kész is. Ez csak bizonyos szinteken nagy dolog, "Húú, van ezer gyerekem, akkor én már vagyok valaki!". Gyereket nemzeni egyszerű, felnevelni, hogy legyen belőle valaki, az a kihívás!
2023. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
#9 senki mem mondta, hogy ettől lesz valaki, azt sem hogy nem nehéz felnevelni. De valami vonzó csak van benne, ha volt lehetősége szexelni. Ha annyira taszító lenne, akkor úgy nehéz összehozni a dugast is.
2023. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!