Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kapok ennyire kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok ennyire kevés lájkot Tinderen?

Figyelt kérdés

Mindig is értelmes szép barátnőim voltak, de Tinderen szinte abszolút nulla a sikerem. Havi 4-5 lájk, 2 havonta 1 pár, amiből semmi se lesz.

Tudom, hogy nem vagyok jó képű és vékony is vagyok, de mégis valamiért csak vonzó voltam az exeimnek, illetve a "barátság extrákkal" barátnőimnek is.


[link]


Lehetőleg úgy válaszoljatok, ahogy ti is szeretnétek, hogy nektek válaszoljanak egy ilyen kérdésre. Köszönöm.



2023. febr. 9. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha voltak sikereid, akkor miért Tinderen vagy? Próbálkozz való életben is.
2023. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy elég jóképű a Tinderhez. Sajnos ez az igazság. Ott a nők csak olyan férfiakat húznak jobbra, akiknek a külsejébe nem lehet belekötni egyik fotójukon sem.
2023. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

A Tinderen mégcsak nem is kizárólag a külsőd alapján ítélnek meg, hanem az alapján is, hogy hogyan próbálod eladni magad. Pasiként néhány okosságot tudok írni, de nem tudom, mennyire van értelme, én magam sem tinderezem pont a működése és az emberekre gyakorolt hatása miatt.

Én is azt javaslom neked, hogy inkább a való életbe tereld át a dolgokat. Egyébként pedig találd meg a stílusodat, azért mondom, mert minden képen teljesen máshogy nézel ki. A második képeden a legpatentabb a fejeden a szőr mindenhol, a mással közös képeket offolnám, és azt a dizájnt mutatnám be több élethelyzetben. A kutyás kép meg úgy lenne fasza, ha közös képed lenne a kutyával, anélkül egy tál szőlőt is kitehetnél :D

Plusz csinálj egy csajprofilt, és nézd meg, hogy a lányok arcába milyen pasihalom ömlik, és hogy azok milyen minőségűek. Egyszer csináltam egy macskás képpel Kifli néven egy csajprofilt, kitölteni nem tudtam az adatokat, és már 99+ like, szóval tényleg egyben kell lennie annak, amit mutatsz ahhoz, hogy tényleg megálljon egy csaj.

2023. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1: Nem erről szól a kérdés. :D Próbálkozok ott is, de az átlaghoz képest korlátoltak a lehetőségeim.


2: Ezt nem hinném, mert poénból csináltam tipikus nők álma csávóval kamu profilt és nem kaptam annyival több lájkot, mint amennyivel jobban néz ki az a faszi. :D Persze tény és való, hogy minél jobban néz ki valaki, annál több lájkot fog kapni.


3: Köszönöm, megfontolandó amiket írsz! Meglehet nézni különben férfi profillal is a férfiakat, egyszer kíváncsiságból átállítottam hogy férfiakat keresek, hogy lássam mégis ki a konkurencia. :D A szomorú, hogy fél óra alatt akkor 10 lájkot kaptam.... Igen, ezzel a profillal. :( :D

2023. febr. 9. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
múlt évben használtam a tindert 1 hónapig ingyenesen volt összesen 2 lájkom, most 1 hónapja kb. megint elkezdtem a gold verzióval napi 1-2 matchem van szóval így megy ez
2023. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4:

Mert azt hiszed a Tinderen korlátlan? :D

2023. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6: Nem, de ha olyan a foglalkozásod mint nekem és olyan helyen laksz ahol én, akkor a Tinderrel max nyerni tudsz. Csak azt nem értem, hogy élőben miért vagyok sokkal sikeresebb mint neten? Nyilván nem vagyok fotogén se, illetve élőben sokat javit a helyzeten ha jó a kisugárzásod, de akkor se értem.
2023. febr. 9. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert nem jön át a kisugárzás. Mit kell Tinderezni ha előben jobb? Nem értem. 🤷‍♀️
2023. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert az exeim és a FWB nőim többsége nem helyiek voltak! :) Viszont ahogy kikopik a barátok nagy része, covid van, ez van az van, kiöregedik az ember a bulizásból, fesztiválozásból, akkor jól jön egy olyan platform ahol hozzám hasonló, de nő nemű emberekkel ismerkedhetek! :D
2023. febr. 9. 23:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj egyértelműen nem jók a képeid

Legyen 1 db de az egész alakos, normális fényviszomyok...stb

Ja és mosolyogj

A fentieknek is igaza van, kutya magában...

N

2023. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!