Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen havonta 1 matchem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen havonta 1 matchem van és kapok még 2 lájkot, úgy, hogy előfizető vagyok. Ez nagyon gáz teljesítmény? Mindenki, akinek mutattam a profilomat, azt mondta, hogy jók a képek és a leírás is.

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg a Tinder algoritmusa szórakozik veled. Azt akarja, hogy vásárolj külön kiemeléseket, hogy több embernek megmutassa a profilodat.
Hiába jó a profilod, ez nem elég. 10/10-esen kell kinézni minden képen. Rengetegen látták a profilodat, de nagyon kevesen húztak jobbra.
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak ez a két opció van? Attól is függ a matchek száma, hogy hol laksz, hány éves vagy, milyen korosztályban keresel, meg milyen partnert.
2023. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, 29 vagyok, 22-30 éves nők a korosztály, több száz nőt jobbra húztam már.
2023. febr. 5. 13:17
 3/11 A kérdező kommentje:
*párkapcsolatot keresek és ezt a profilomban is megadtam.
2023. febr. 5. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor valószínüleg mégsem olyan jók a képek, meg a szöveg. Mármint lehet, hogy olyan tucat, vagy sablonos, nem úgy értve, hogy nem vagy helyes. Én legalábbis amikor a tinderen voltam, mindig az olyan pasikat húztam jobbra, akik érdekesek voltak inkább.
2023. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vidékiként 99+ lájkom van, meg 110 matchem, pedig nem fizettem elő, és nem vagyok kigyúrva se és nincsen "chad állkapcsom se".


Csak szimplán megkértem egy amatőr fotós ismerősöm, hogy csináljon rólam pár szabadkéri képet iPhone-al.


Előtte más képekkel 50 matchem volt meg 25+ lájkom.

2023. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem csak családtagok, hanem 2 barátom, 1 férfi kollégám és 3 kolléganőm is megerősítette, hogy jók a képek (5 kép, ebből 4 szabadtéri) és nem értik, miért ilyen sikertelen a profilom.


Vegyek 3000 forintért 1 kiemelést az alkalmazásban? :D

2023. febr. 5. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem fogja neked az igazat megmondani senki. Valszeg nem nézel ki jól, ennyi.
2023. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha van kedved nekem küldhetsz egy képet, és akkor el tudom dönteni hogy jó vagy sem.


Az emberek 99%a inkább a szemedbe hazudja hogy szuper a profilod, minthogy megmondja őszintén hogy nem az, és ő legyen bunkónak elkönyvelve.



++++ Az is lehet hogy a bemutatkozó szöveged irdatlan gáz.

2023. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Az is lehet hogy a bemutatkozó szöveged irdatlan gáz."


Írtam a kérdésemben, hogy: "Mindenki, akinek mutattam a profilomat, azt mondta, hogy jók a képek és a leírás is."

2023. febr. 5. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a bemutatkozó szöveged? Lehet azért, hogy itt elfogulatlanabbul meg tudjuk ítélni, ha bemásolod.
2023. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!