Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha senki nem fog meg?

Figyelt kérdés

30+ korosztály vagyok, inkább laza, "összejárós" kapcsolatot keresek, egyéb lehetőség híján társkeresőn.

Volt néhány randi, többekkel megpróbáltam másodjára/n-edjére is, gondoltam, hátha csak az a baj, hogy elsőre még nem olyan, izgulunk, szokni kell egymást... De nem. Nem mozgattak meg. Semmilyen érzés volt velük minden testi kontaktus. Pedig jól néztek ki, értelmesek, normálisak, kedvesek voltak, minden rendben volt velük.

Mi lehet a baj velem? Ilyen korán öregednék? Valami egészségügyi oka lehet? Utoljára 22-23 éves korom körül volt olyan, aki már akkor is hatott rám, amikor még csak a kezemet fogta meg. Lehet, hogy az is túlzott reakció volt, de azt sem gondolnám, hogy ez a mostani állapot normális... Vagy mégis? Egy bizonyos életkor fölött ez ilyen?


2023. febr. 16. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha tényleg senki nem fog meg, akkor veled van a baj. Nem lehet, hogy még nem vagy túl egy előző kapcsolaton?
2023. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy ilyesmiről egyáltalán nincs szó, de lassan az is felmerül bennem, hogy ez csak a tudatos szint, aztán a tudatalattimban még lehet bármi feldolgozatlanul, ami így jön ki.
2023. febr. 16. 19:31
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy a nők/általában emberek mindig ilyenek voltak, csak történelmileg ha nem is fogta meg őket senki, mégis választottak valakit.

Vagy pl. régebben a melegek is belementek egy hetero kapcsolatba, akár gyerekük is lett, mert annyiszor elég volt bedugni a nőbe (bár ugye ha felállt rá, akkor inkább csak bi-k lehettek), amúgy meg inkább elmentek máshova a plusz péniszért.

Tehát csak a modern ember szenved társtalanságban.

2023. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hiába kedves, jóképű valaki egyáltalán nem tuti fix, hogy megmozgat benned valamit.

Lehetséges pont olyanba zúgsz bele, aki nem lesz olyan sármos, vagy olyan aranyos. Nem csak ezen múlik. Nem kell erőltetni, jön magától aminek-akinek jönnie kell (véleményem szerint).

2023. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Írja, hogy ágról ágra szálló madárka. Hogy a véreresbe lehet komolyan venni egy ilyen kérdést/embert?

Azt se tudja már szegény, hogy mennyi volt, kit hogy hívtak. Ez olyan mint a sori meló nyomod és várod a csengőt.

Talán kicsit össze kellene szedned magad lelkileg és végig gondolni, hogy mi a fenét is akarsz élettől. Keresni valami értékeset és megismerni.

Kicsit magasabb szintre emelni a dolgot mint csak egy szükséglet.

2023. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3.

Régen nagyon sok ilyen lehetett, igen, és gondolom, még ma is előfordul. De itt most nem is annyira a társválasztáson lenne a hangsúly részemről. Azt a valamit, hormonális hatást? hiányolom, ami főleg a kapcsolatok elején jellemző. Amit sokan úgy jellemeznek, hogy szinte aludni vagy enni sem tudnak tőle, aminek hatására akár az egész napot végigszexelnék egymással. Kémia, vágy, rózsaszín köd, ki hogy nevezi. Valójában az lenne az átlagos, hogy ez nincs jelen sem elsőre, sem később?


4.

Ez a megközelítés számomra nagyon szimpatikus, csak azért erőltetem mégis, mert belegondolva igazából nincs hol jönnie. Nem járok semmi olyan jellegű helyre, ahol csak úgy véletlenül összefuthatnánk. Boltban, postán, benzinkúton, gyógyszertárban stb. nem jellemző, hogy bármi történne.

2023. febr. 16. 20:00
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Én akkor járok így, ha internetről próbálok randizni. Valahogy olyan erőltetettek a körülmények, hogy a testem nem ad semmi reakciót (vagy persze csak pont rossz alakokat fogtam). Neked nem véletlenül ez a problémád? Én arra gondolok, hogy mikor élőben ismerkedsz meg valakivel, akkor ott az az izgalom, hogy vajon tetszem-e neki, elhív-e valahova, stb., és ebből fakad később a vágy.
2023. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem lehet, hogy már túl sok pasid volt?
2023. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem.megy a netes randizas, ugyanez, hogy talalkozunk, nincs a masikban semmi kivetnivalo, de egyszeruen nem erzem a kesztetest, hogy ujra talalkozzam vele, egyszeruen nem erdekel. Szerintem nem kell eroltetni. Lehet, hogy nalas is az a baj, hogy elhataroztad, hogy keresel valakit, es ettol mar van ilyen eroltetett jellege.
2023. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Nehogy leírd hogy nő vagy e!
2023. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!