Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire a szüleimet hogy nekem 24 évesen nem kell senki? Állandóan csak azt fújják hogy találjak már magamnak egy normális fiút. Nem értik meg hogy nekem nem kell senki. És nem értem miért nem lehet ezt felfogni.

Figyelt kérdés
24/N

2022. szept. 28. 01:39
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
85%
Mert van a fejükben egy kép, amihez hasonlítgatnak. Ha ezt elengedik, nem fognak tovàbb baszogatni.
2022. szept. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Mert a szüleid, és szeretnének boldognak látni.

Miért nem kell senki?

2022. szept. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Ők már csak ilyenek, lehet azt hiszik hogy úgy jobban fogod érezni magadat és még boldogabb leszel.

Az is lehet hogy nem szeretnék ha nem élveznéd ki a fiatalságodat és ne bánd meg később azt hogy akkor nem volt kapcsolatod.

Én leszek a barátod, aztán el mondhatod nekik hogy van egy és már is békén hagynak, havi 1x el megyek hozzátok és te is el jössz aztán mindenki boldog. 😀

24F

2022. szept. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
Azert egy friends with benefits 24 evesen csak kellene hogy legyen...
2022. szept. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt tőlük kellene megkérdezni,mi nem látunk bele az ő fejükbe.
2022. szept. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Lehet azt hiszik hiányzik neked hogy beleülj egy farokba. Csak jót akarnak neked
2022. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem kell senki. 30 éves vagyok! Teljesen jól vagyok egyedül! Ha jön egy sikeres, normális, egzisztenciával rendelkező férfi, megfelelő személyiseggel, akkor oké. Esetleg....de minek pocsékoljam az erőmet egy semmirekellő lúzerre, akikkel dunát lehet rekeszteni Magyarországon
2022. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy. Ha ők nem értik meg, akkor rájuk kell hagyni.
2022. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Az ő fiatalkorukban ennyi idősen már 3 gyerekük volt és kész házuk. Más világot éltek, más volt a norma. Szerintem ezért fura nekik, hogy te huszonévesen nem akarsz pasit és el se tudják képzelni, hogy szingliként legalább olyan boldognak lehet lenni. Nem kell más hülyeségeit elviselni.
2022. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert unokat akarnak es mert az o vilgukban csak párosan lehetsz boldog (ilyen regi modi hulyeseg). Hagyd rajuk bologass es kesz
2022. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!