Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogyás segítene a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogyás segítene a társkeresési problémákon?

Figyelt kérdés
Sikertelen vagyok a nőknél. Feltételezem az egyik oka túlsúly lehet. Ha sikerülne feleslegtől megszabaduljak, javulnának az esélyeim?

2023. febr. 17. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Honnan a fenéből kéne tudnunk, ha egyszer soha az életben nem találkoztunk, fogalmunk sincs, milyen vagy a való életben? Valamiféle garanciát várnál tőlünk látatlanban?
2023. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Azt nem mondom, hogy minden problémát megoldana, de az esélyeid javulnának.
2023. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan.De első sorban magadat és az egészségedet kéne annyira becsülni legalább, hogy a saját érdekedben lefogysz egy egészséges súlyra.Ha lenne benned ennyi önbecsülés, hogy ezt MAGADÉRT hajlandó vagy megtenni, már az egész más kiállásod lenne.
2023. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha másért nem is, de önbizalmat adna. Ez önmagában növeli az esélyeidet
2023. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleve feleslegesnek tartom a plusz háj cipelését.
2023. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Hátha vékony nőt akarsz akkor neked is annak kell kenned.
2023. febr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem :) nekem bejön a macis típus.
2023. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit novelne az eselyeiden, de ha nagyon kevés az onbizalmad / tapasztalatlan vagy, akkor ez meg kevés onmagaban. Uj ember nem leszel tole. En 45 kg-t fogytam es meg mindig dolgoznom kell az onbizalmamon. Randik mar osszejonnek (elotte ram se tudtam nezni, most mar egesz kellemes latvany tudok lenni), de semmi jelentos kb. 20 randibol (legtobb csak elso randi volt). Ettol meg mindenkepp erdemes osszeszedned magadat, sajat magad miatt. A tarskeresesre csak egy kis plusszkent gondolj inkabb. Lehet, hogy neked jelentosebb lesz a kulonbseg fogyas utan, mint nekem, de ezt csak akkor tudhatod meg, ha vegig csinalod.
2023. febr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szép vagyok.mindenki les az utcán és mégsincs barátom soha
2023. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Lehetséges. Nekem nem segített. Lefogytam kb 30 kilót kemény edzéssel, diétával, vettem új, márkás ruhákat. Azt a testet tartottam vagy 3 évig, de ugyanúgy nem érdekeltem a nőket. Nem is tudtam senkivel összejönni.
2023. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!