Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen manapság nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen manapság nehezebb ismerkedni, mint korábban?

Figyelt kérdés

4 év után újra regisztráltam a Tinderre, és sokkal több likeom és matchem van, mint korábban, viszont az egész sokkal kilátástalanabb.


4 éve úgy éreztem, hogy aki jobbra húzott, az tényleg azért húzott jobbra, mert megakart ismerni, és kíváncsi volt rám, most pedig azt érzem, hogy matchelünk, és ha rájuk írok, akkor az egész beszélgetés lapos, semmi effortot nem tesznek bele abba, hogy az egész ismerkedés gördülékenyebb legyen, csak a legminimumabbat válaszolják, és kész, gyakorlatilag mintha magammal beszélgetnék.


Nem beszélve az olyanokról, akik hirtelen a semmiből eltűnnek.


Nektek mi a tapasztalatotok?


2023. febr. 21. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanez. El vannak kényelmesedve az emberek. És nő létemre sokszor azt érzem, hogy tőlem várják, hogy nagyobb effortot tegyek bele. Ez a nagy nyugati liberalizmus meg individualizmus eredménye. “Neked minden jár, csak dőlj hátra”
2023. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Az én tapasztalatom szerint a Tinder a férfiak és a nők körében is részben unaloműző lett. Kb mint a passziánsz régen.


"Állok a villamoson, már mindent láttam tiktokon, hát akkor húzkodom az embereket jobbra-balra, vagy beszélek valakivel, de csak unalom ellen való."

2023. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Jó a tapasztalatom. 29 éves férfi vagyok és huszonéves nőkkel szoktam ismerkedni. Rengeteg matchem és jobbra húzásom van, mert jóképű vagyok és a képeim sem gagyiszar szelfik. Mindig találok maximum pár havonta olyan nőt, akivel személyiségre is matchelünk és belém szeret, kapcsolatot akar tőlem. De akik szexre vágynak ott nők, azokkal is megtaláljuk egymást, mert szexnél meg aztán tényleg csak főleg a külső számít és abban jó vagyok.


A nők azt mesélik a randikon más férfiakról, hogy a legtöbb nem néz ki jól, unalmas vagy nem tud fenntartani egy beszélgetést, esetleg furcsa, nemnormális szokásai vannak. Én is találkozom persze ilyen nőkkel, de bőven normálisakkal is, sőt nők közt belőlük van több. De amúgy nem más férfiakat akarok ekézni, szerintem a legtöbben már ott elbuknak, hogy nem különösen jóképűek, ami kell a tinderhez. Én magas vagyok és jóképű, ezért easy fokozatban tolom ezt a legtöbb férfihez képest, de más ehhez fontos skillekben (beszélgetési készség, szociálisan jól kalibráltság) is jól állok. Aki ezekben nem jó, annak csak szenvedés lesz.

2023. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
A 3-ashoz hasonló tapasztalatom van, de én nem csak jól nézek ki, hanem anyagilag is jól állok, meg a pélóm is nagyobb az övénél.
2023. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

4. Bírom, hogyha valaki leírja őszintén az igazságot és az nem valami rossz dolog, hanem jókat tud írni magáról és annak az okairól, az egyből biztos csak menőzik és kérkedik. Az hogy leírom pl. jóképűnek és magasnak születtem az egy megállapítás, nem kérkedés. Ez miatt se nem szégyenkezni nem fogok, azt meg felnőttként illik tudni elviselni, ha másnak jobban megy, mint nekünk.


Képzeld vannak különböző dolgokban sikeres emberek a világon és ők is beszélhetnek a saját jó tapasztalataikról, akkor is ha ez irigységet szül másokban vagy ha nem hiszik el neki. Nem mindenki mindenben átlagos vagy átlag alatti.

2023. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 nincs azzal baj, ha tisztában vagy az értékeiddel, csak az önteltség olyan visszatetsző, gondolom ezért kapod a lepontozásokat.


Amúgy nem nagy szó párhavonta kapcsolatra találni valakit, engem egyszerre több pasi is be szokott találni folyamatosan, pedig fent se vagyok most Tinderen.

2023. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
5: a sok jó tulajdonságod mellé látom humorérzékből már nem nagyon jutott ;)
2023. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én brutál jól nézek ki, több diplomám van, bejártam a fél világot, a karrierem felfelé ível, az egzisztenciám stabil. Kifejezetten jól kommunikálok(akár idegen nyelveken is), saját független életet élek, mondhatni rendkívül sokoldalú és izgalmas ember vagyok. Ennek megfelelően akár napi 15-20 randit is le tudnék szervezni. Most akkor?!
2023. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én annyira jól nézek ki, hogy tinder nélkül is élőben odajönnek hozzám a nők. Múltkor egy étteremben üldögéltem, mikor a szomszéd asztalnál letérdelt a pasi, és megkérte a barátnője kezét. A csaj már épp igent mondott, húzta volna fel a kezére az eljegyzési gyűrűt, mikor meglátott engem. Mondanom sem kell, nem lett eljegyzés, velem jött inkább haza.
2023. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg annyira jól nézek ki és sikeres vagyok, hogy nemzetközi kieséses versenyben mérkőznek meg értem a nők. Most mit csináljak, fogjam vissza őket? Külön pszichológus csoport foglalkozik a nők tömegein akik nem katphattak meg.A 8-as, 9-es és én visszük a nők 99%-át. Ez van, ne keseregj! 😆


Szóval 5-ös.

2023. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!